كدخبر: ۷۳۰۴
تاريخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد
بخش "صدای مردم" خط ارتباطی مردم با "لاهیگ" است. خوانندگان محترم می‌توانند پیام‌های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی‌شان است، از یکی از راه‌های بخش "تماس با ما"، پست الکترونیکی info@lahig.ir یا lahig1386@gmail.com و یا پیامک رایگان به سامانه 10002012201391 ارسال نمایند. "لاهیگ" نیز بر پایه کارکرد رسانه‌ای خود، تلاش می‌کند با انعکاس "صدای مردم"، پاسخ مسئولان را اطلاع‌رسانی نماید.

معلوم نیست دانشگاه آزاد به چه دلیلی قصد پذیرش ۱۴۰ هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد را دارد؛ آن‌هم در شرایطی که گذراندن این دوره برای خانواده‌ها ۱۰ تا ۲۰ میلیون هزینه دارد و امکان استخدام آنان پس از فارغ‌التحصیلی نیز فراهم نیست.
آیا با تشکیل کلاس‌های فشرده و کمبود استاد و این‌که دانشجویان کتاب‌های درسی‌شان را در خانه‌های‌شان بخوانند و از سایت‌های کامپیوتری اطلاعات کسب کنند، می‌توان به آموزش باکیفیت دانشجویان کارشناسی ارشد، امیدوار بود؟
دخترم دانشجوی کارشناسی ارشد بیمه در دانشگاه آزاد واحد رشت است و فقط ۲ میلیون تومان هزینه نگارش پایان‌نامه‌ او شده و این در شرایطی است که استخدام او پس از پایان تحصیلاتش، بعید به‌نظر می‌رسد!

رشت ـ پدر دانشجوی کارشناسی ارشد

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"