كدخبر: ۶۹۱۳
تاريخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
یک گیلانی عضو هیأت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی شد
طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، هادی حق‌شناس به سمت عضو هیأت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
یک گیلانی عضو هیأت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی شد.
به گزارش "لاهیگ"، طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، هادی حق‌شناس به سمت
عضو هیأت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
هادی حق‌شناس، متولد سال 1346 در صومعه‌سرا و دارای مدرک تحصیلی دکتری اقتصاد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه مازندران و کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت ایران است.
وی که تا کنون مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی بوده است، عضویت در هیأت مدیره شرکت کشتی‌سازی خلیج فارس، نماینده مردم بندر انزلی و عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، عضو هیأت رئیسه فراکسیون‌های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و جوانان مجلس شورای اسلامی، عضو هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی انزلی، مدیرکل بنادر و کشتیرانی استان گیلان، معاون اداره کل بنادر و کشتیرانی استان‌های گیلان، مازندران و خوزستان و ... را در کارنامه سوابق اجرایی خود دارد.
تدریس در دانشگاه‌های دولتی، آزاد و مراکز آموزش مدیریت دولتی به‌مدت بیست سال نیز از جمله سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی
هادی حق‌شناس می‌باشد.
نظرات بینندگان:
حمید خوش‌سیرت: انشاءالله همه گیلانیان در کنار هم باشند و به‌دور از همه حرف‌ها(!) از همدیگر حمایت کنند. دکتر هادی حق‌شناس عزیز گرچه شایستگی‌اش بیش از این‌ها بوده است، ولی باید به همین هم قناعت کرد. شاید روزی شایستگان گیلانی بالاتر بروند. به امید آن روز...
محمد شیخیان: انشاءا... همه دوستان گیلانی ما همدیگر را دوست داشته باشند. البته برادرمان دکتر حق‌شناس به‌واقع شایستگی‌های بیشتری دارند. علی ایحال به ایشان تبریک می‌گوییم.
آرش: اميدوارم آقاي دكتر در اولين قدم نسبت به پيگيري حق كارشناسان قرارداد مستقيم شاغل در بنادر ايران اقدام و حقوق و مزاياي آن‌ها نيز متناسب با پرسنل رسمي و پيماني افزايش پيدا كند. بايد تمامي تلاش ما و شما و رهبران حق، برقراري عدالت باشد تا اسلام، ايران و ايراني سربلند بماند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"