كدخبر: ۵۲۹۷
تاريخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
کیهان هاشم‌نیا استاندار گیلان ‌شد
در نشست عصر امروز هیأت دولت که به ریاست محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، کیهان هاشم‌نیا به‌عنوان استاندار جدید گیلان منصوب شد.
با تصویب هیأت دولت، کیهان هاشم‌نیا استاندار گیلان ‌شد.
به گزارش "لاهیگ"، در نشست عصر امروز هیأت دولت که به ریاست محمود احمدی‌نژاد برگزار شد،
کیهان هاشم‌نیا به‌عنوان استاندار جدید گیلان منصوب شد.
پیش از این مهدی سعادتی به مدت 1 سال و 5 ماه و 21 روز استاندار گیلان بود.کیهان ‌هاشم‌نیا که از جانبازان نخاعی دفاع مقدس است، متولد سال 1339 در آستارا، دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی و مدرس دانشگاه است.
وی از اردیبهشت 1387 تا خرداد 1391 معاون برنامه‌ریزی استانداری گیلان بود و پیش از آن مسئولیت‌های مختلفی چون معاون برنامه‌ریزی، معاون فرهنگی و سرپرست دفتر تشکیلات و روش‌ها در بنیاد مستضعفان و جانبازان کشور، 13 سال مديركل بنياد مستضعفان و جانبازان و بنیاد شهيد و امور ايثارگران گيلان و معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا را عهده‌دار بود.
"لاهیگ" این انتخاب شایسته را به تمامی دلسوزان و غیرتمندان گیلانی تبریک می‌گوید و برای کیهان هاشم‌نیا در مسئولیت استانداری گیلان آرزوی موفقیت و سربلندی می‌نماید.
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان:
لاهیگ: همچون همیشه از تمامی کاربران فهیم و بافرهنگ لاهیگ درخواست می‌شود در ارائه دیدگاه‌ها و نظرات خود، حرمت و حریم اخلاقی را رعایت نموده و مواجهه منطقی و انسانی به اظهارات موافق و مخالف را سرلوحه رفتار خود قرار دهند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"