كدخبر: ۴۷۶۲
تاريخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
بازداشت عوامل توزيع‌كننده شب‏نامه عليه کاندیداها
اعضای ستاد یک نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حین پخش شب‌نامه علیه سه تن از کاندیداهای انتخابات در رودبنه دستگیر شدند.
اعضای ستاد یک نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حین پخش شب‌نامه علیه سه تن از کاندیداهای انتخابات در رودبنه دستگیر شدند.
به گزارش "لاهیگ"، این افراد كه 3 نفر با خودروی حامل پوسترهای تبلیغاتی یکی از کاندیداها (ذ.ن) و بیش از 3 هزار شب‌نامه علیه حجت‌الاسلام کامل خیرخواه، یوسف قاسمی گولک و ایرج ندیمی بودند، ساعت 2:30 بامداد روز پنج‌شنبه در حین پخش شب‌نامه در روستای پهمدان بخش رودبنه توسط نیروهای مردمی دستگیر و تحویل کلانتری شهر رودبنه شدند.
کشف این نوع شب‏‌نامه‏‌ها در دیگر نقاط لاهیجان و سیاهکل طی روزهای گذشته و همچنین اعترافات دستگیرشدگان، حکایت از آغاز یک جریان جدید و پرحجم جهت تخریب فضای انتخاباتی و رقابت سالم بین کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در فاصله 30 ساعت مانده به روز انتخابات دارد.
شایان ذکر است، گزارش کامل این تخلف انتخاباتی طی صورتجلسه رسمی به مراجع قضایی و نظارتی انتخابات نهمین دوره
مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است.
نظرات بینندگان:
تهیه‌کننده این شبنامه کسی نیست جز (م.ک.پ) (ابو موسی اشعری) و به کارگردانی (ا.ح) نزول‌خوار به اصطلاح اصولگرا که هیچ‌کدام‌شان بویی از اصول اسلام ناب محمدی(ص) نبردند. آقای (ح) اف بر شرف شما!!!
دکتر جان! با اون گند زدن دیشب تو و پخش شبنامه و لو رفتنش، خودتو با خاک یکسان کردی... (ح) نزولخوار هم همین طور.
حاجی خیرخواه! پیروزی‌ات مبارک!
اگر بخواهیم بی‌طرفانه و با توجه به حجم کارهای صورت گرفته در دو شهرستان لاهیجان و سیاهکل نظر بدهیم، باید باوجدان بود و گفت که آقای کامل خیرخواه پرتلاش‌تر از همه بودن. مثلاً آقای ندیمی در مقابل فقط دنبال شعار بودن...
آقای بی‌طرف! اگه کارهای صورت گرفته توسط آقای خیرخواه حجم داشت که باید ارائه می‌شد دیگه؟؟؟!!! پس چرا به‌جز یه بروشور چهار صفحه‌‌ای، چیزی ازشون نمی‌بینیم؟! خیرخواه فقط سه دوره نون دعوا با قربانی رو خورد و این‌جوری واسه خودش نام و نشانی سر هم کرد!!! شهرستان شدن سیاهکل هم زیاد کار شاقی نبود و نیست! وقتی جمعیت یه منطقه‌ای به یه حد استانداردی می‌رسه، تقسیمات کشوری موظفه اون‌جا رو تغییر موقعیت بده! الآن هم برای همه همشهری‌های خوب لاهیجانی و سیاهکلی فرصت قضاوت هست! بین هزاران صفحه کارنامه موفق ندیمی که از هوش و خلاقیت باور نکردنی ندیمی سرچشمه می‌گیره یا شعارهای کلیشه‌ای و نخ نما و چند صفحه کلی‌گویی و ... 12 کاندیدای دیگه. بیاییم برای تکمیل حلقه توسعه و پیشرفت در لاهیجان و سیاهکل که چهار سال منقطع و ابتر شد و جانشین ناخلف ندیمی، آبروی شهرهای ما رو در سطح کشور و استان برد و با ضعف و ندانم‌کاری و عقده‌پراکنی‌هاش، ما رو چندین سال به عقب پرتاب کرد، به ندیمی بزرگ اندیش اعتماد کنیم تا صدای ما در کشور باشه.
دکتر (ن)! آبروی هرچی اصولگرایی رو بردی! من تا امشب حامی تو بودم و از تو قاطعانه دفاع می‌کردم، ولی افسوس که پاسخ اعتماد من و امثال مرا با وسوسه‌های شیطانی‌ات خوب پس دادی!!!
پس این‌همه که می‌گفتن آقای (ن) سال‌ها و ماه‌هاست داشته با نامه‌ و شبنامه‌های رنگارنگ، رقباشو از صحنه حذف می‌کرده صحت داشته!!! یعنی واقعاً ایشون نماینده اصولگرایی در شهر ماست؟؟؟ حضرت آیت‌الله مهدوی کنی! بیا ببین که چطوری با نام و آبروی تو دارن ریشه اصولگرایی رو می‌زنن!؟
نقاب از چهره (ن) افتاد و ...
اُف بر ریا و تزویر و نیرنگ و دروغ... اصولگرایان لاهیجان و سیاهکل کجایند تا شاهکارهای این پرورده خود را ببینند؟؟؟؟؟
دوست عزیزی که میگین: "شهرستان شدن سیاهکل هم زیاد کار شاقی نبود و نیست! وقتی جمعیت یه منطقه‌ای به یه حد استانداردی می‌رسه، تقسیمات کشوری موظفه اون‌جا رو تغییر موقعیت بده." یعنی از آخرین روز نمایندگی خیرخواه تا الآن هیچ جا جمعیتش زیاد نشده که به‌طور استاندارد شهرستان بشه؟؟؟!!!
دروغه... من یه رودبنه‌ای‌ام و مطمئنم که نیکفر این کارو نکرده... ای کاش بعضی از دوستان که نظر میدن، از وجدان به اصطلاح بیدارشون می‌ترسیدن... واقعاً متأسفم!
من يكي از نفراتي بودم كه اينا رو گرفتم. عكس و پوستر اون آقا كاملاً نمايان روی ماشين پرايد مشكي‌شون درج شده بود!!!
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"