كدخبر: ۳۸۰۱
تاريخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
از كارگران نمونه و بازنشستگان شهرداری لاهیجان تقدير شد
در پایان این مراسم هدایایی به همراه لوح تقدیر به 11 نفر از كارگران نمونه شهرداری توسط فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار اهداء شد.

همزمان با هفته كار و كارگر از كارگران نمونه و بازنشستگان شهرداری لاهیجان تقدیر شد.
به گزارش "لاهیگ" به نقل از روابط عمومی شهرداری لاهیجان، در مراسمی كه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران شهرداری، جمعی از مدیران شهرستانی و كارگران واحدهای شهرداری در سالن اجتماعات شهرداری لاهیجان برگزار شد، از كارگران نمونه و بازنشستگان شهرداری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.


این مراسم كه برای نخستین بار و در سالن اجتماعات شهرداری در پارك بعثت برگزار شده بود، مورد توجه ویژه كارگران قرار گرفت كه با تشویق‌های خود از شهردار لاهیجان تشكر نمودند.
شهردار لاهیجان در این مراسم ابتدا از توجه اعضای شورای اسلامی شهر به وضعیت معیشتی كاركنان و كارگران شهرداری تشكر نمود و از زحمات علیرضا گنجه خسروی در طول تصدی شهرداری لاهیجان تقدیر نمود.

رضا كهالی افزود: مدیر موفق كسی است كه بتواند با كاركنان خود كه زحمت می‌كشند، انس ایجاد كند، وارد وضعیت معیشتی آن‌ها شود و به دنبال رفع مشكلات آن‌ها باشد.

وی اضافه كرد: در بحث كارگر در جوامعی كه تفكر درستی ندارند، به این موضوع فكر می‌كنند كه پایین‌ترین مجموعه طبقه كارگر هستند، اما این تفكر بسیار غلطی است، زیرا در هر فرآیندی از طرح، مطالعه و برنامه‌ریزی در نهایت به دست كارگران این اتفاق می‌افتد و اصل و اهمیت كار با كارگران است.

شهردار لاهیجان با بیان این‌كه كارگران و كاركنان شهرداری مستقیم با مردم در ارتباط هستند و خیر كارهای آن‌ها به مردم می‌رسد، گفت: از همه كارگران شهرداری كه بدون ادعا زحمت می‌كشند و تلاش می‌كنند قدردانی و تشكر می‌كنم.

وی ضمن تقدیر از مدیریت اجرایی و مدیر خدمات شهری به دلیل آماده نمودن سالن اجتماعات شهرداری در طبقه دوم مجموعه نیمه‌تمام فرهنگسرا در پارك بعثت اظهار نمود: این ساختمان در سه ماه آینده جهت استفاده بهینه تكمیل و ساخته خواهد شد و این ساختمان از بیت‌المال است و باید از آن استفاده درست كرد.

کهالی در پایان از زحمات كاركنانی كه به افتخار بازنشستگی نائل شده بودند تقدیر نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان نیز در این مراسم با استناد به آیات و روایات از توجه اسلام به كارگران سخن گفت و از زحمات كارگران تقدیر نمود.

در پایان این مراسم هدایایی به همراه لوح تقدیر به 11 نفر از كارگران نمونه شهرداری توسط فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار اهداء شد.

در این مراسم، غلامرضا قاسمی از واحد فضای سبز، بهرام بلوك‌باشی از واحد عمرانی، محمد كارگر عدالت‌نژاد از واحد رفع سد معبر، حسن عاشوری از ستاد اداری، ابوالقاسم افرازه از آتش‌نشانی، سالار كاظمی و داود جهاندیده از امور شهر، فرامرز رشیدی از تأسیسات، علی سخنگو از پایانه مسافربری، رضا درویش‌پور از خدمات موتوری و ناصر جعفرپور از شورای اسلامی شهر به عنوان كارگران نمونه شهرداری معرفی شدند
.
همچنین از محمدصادق صادق طروقی، صفرعلی درویش‌پور، قربان محمدی فرشمی، صفر بی‌نظیر، عباس سجاسی و اكبر حیدرپور كه به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نظرات بینندگان:
خدا خیرتون بده که از کارگرای زحمتکش شهرداری تجلیل کردین... خصوصاً رفتگرهای عزیز.
شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان استان تهران: تجليل و تشكر از طبقات پايين‌تر جامعه، باعث رضايت و پيشرفت بيشتر مي‌شود و انگيزه‌هاي مثبت كار را افزايش مي‌دهد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"