كدخبر: ۳۵۳۵
تاريخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۹:۲۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رضا جهانی خبر داد:
بازگشایی سينما شهرسبز لاهيجان در تابستان سال 1390
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان با اشاره به برپايي جشن انقلاب در 21 بهمن ماه در لاهيجان، گفت: اين مراسم با اجراي نمايش "از ميرزا تا انقلاب" برگزار مي‌شود.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان از اجراي 15 برنامه فرهنگي همزمان با دهه فجر در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس، رضا جهاني در جمع مديران اداره‌هاي اين شهرستان با گراميداشت ايام دهه فجر انقلاب اسلامي اظهار داشت: دهه فجر از روزهاي ماندگار و فراموش نشدني در تاريخ كشور است.
وي تبيين ارزش‌هاي انقلابي براي نسل جوان را امري ضروري عنوان كرد و افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان با همكاري انجمن‌هاي وابسته، برنامه‌هاي متنوع فرهنگي را در اين ايام اجرا مي‌كند.
جهاني با اشاره به برگزاري 15 برنامه فرهنگي همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي در لاهيجان، تصريح كرد: چاپ و توزيع پرچم سه‌رنگ جمهوري اسلامي ايران، برپايي نمايشگاه عكس و نقاشي با همكاري سپاه، برگزاري مسابقه وبلاگ‌نويسي ويژه پيروزي انقلاب با همكاري دانشگاه آزاد و بنياد شهيد انقلاب اسلامي از جمله برنامه‌هايي است كه در اين ايام به اجرا درمي‌آيد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان خاطرنشان كرد: اين اداره با همكاري آموزش و پرورش و دانشگاه‌هاي اين شهرستان مسابقه انشاء و مقاله‌نويسي انقلاب را برگزار مي‌كند.
وي ادامه داد: فيلم‌هاي پيروزي انقلاب اسلامي نيز در ايام دهه فجر توسط انجمن سينماي جوان لاهيجان به نمايش گذاشته مي‌شود.
جهاني با اشاره به برپايي جشن انقلاب در 21 بهمن ماه در لاهيجان، گفت: اين مراسم با اجراي نمايش "از ميرزا تا انقلاب" برگزار مي‌شود.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان به حضور گروه تئاتر "آفرينش از نوعي ديگر" در بيست ‌و نهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر اشاره كرد و بيان داشت: سينما شهرسبز لاهيجان نيز پس از 9 سال تعطيلي تابستان سال 1390 بازگشايي مي‌شود.
وي با بيان اين‌كه سينما شهرسبز لاهيجان در سال 1351 به بهره‌برداري رسيده بود، تصريح كرد: اين سينما 400 نفر ظرفيت دارد و پس از مرمت و نوسازي در اختيار علاقه‌مندان به فيلم قرار مي‌گيرد.
جهاني از افزايش سينماهاي لاهيجان به چهار سينما تا دو سال آينده خبر داد و گفت: با افزايش تعداد سينماهاي اين شهر، فضاي فرهنگي مناسبي براي پركردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان فراهم مي‌شود.
نظرات بینندگان:
خیلی از شنیدن این خبر خوشحال شدم. از عوامل این کار ممنونم که به فکر شهرستان هستند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"