كدخبر: ۲۴۹۲
تاريخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
بهروز دانشیان، رئیس دانشگاه آزاد لاهیجان شد
بهروز دانشیان دارای مدرک دکترای تحقیق در عملیات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است و از یک سال گذشته تا کنون، مسئولیت معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان را عهده‌دار بود.

بهروز دانشیان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان شد.

به گزارش "لاهیگ"، طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی، بهروز دانشیان به عنوان پنجمین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان منصوب شد.

بهروز دانشیان دارای مدرک دکترای تحقیق در عملیات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است و از یک سال گذشته تا کنون، مسئولیت معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان را عهده‌دار بود.

در آیین تودیع و معارفه رؤسای جدید و سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان که صبح امروز با حضور دکتر احمد شاهورانی رئیس و دکتر سیاوش میرشفیعی دبیر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی، یوسف قاسمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، حامد رنجبر امام جمعه لاهیجان، شماری از مسئولان سازمان‌ها و نهادها و مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد، پیام قدردانی دکتر عبدالله جاسبی از خدمات چهار ساله دکتر سیدحجت مهدوی سعیدی ـ رئیس سابق واحد لاهیجان ـ قرائت شد. 

 نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم طی سخنانی رسالت و جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی را در حوزه آموزشی کشور مهم قلمداد کرد و گفت: جریانات سیاسی نباید در حوزه دانشگاه رخنه کنند؛ چرا که دانشگاه، مرکز تولید علم و دانش است و مسئولان آن باید بدانند وظیفه و رسالت اصلی آنان، آموزش و آماده‌سازی نیروی کار آزموده و فعال علمی و عملی است، نه حاشیه‌سازی جریانات سیاسی.

یوسف قاسمی ضمن تشکر از بانیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ـ آیت‌الله زین‌العابدین قربانی و دکتر میرمظفر معصومی ـ افزود: بهتر بود امروز دکتر مهدوی نیز در جلسه ما حضور می‌داشت تا از او هم تقدیر و تشکر به‌عمل می‌آمد.

وی همچنین با یادآوری وظیفه خطیر ریاست جدید دانشگاه آزاد لاهیجان، برای دکتر دانشیان و تمامی کارکنان این واحد آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

در ادامه این مراسم، رئیس منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به منزلت و جایگاه والای انسان در عالم هستی و خلقت موجودات عالم، آمیزه‌ علم و دانش همراه با اخلاق و فضائل انسانی را لازم و ضروری دانست.

دکتر احمد شاهورانی ضمن تشکر از نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی به جهت فعالیت‌های وی در حوزه دانشگاه و تصویب رشته‌های جدید، برای رئیس جدید واحد لاهیجان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز در سخنان کوتاهی اظهار امیدواری نمود از عهده وظیفه خطیری که بر دوش وی گذارده شده برآید و در این راه نیازمند یاری و کمک تمامی مسئولان و دانشگاهیان می‌باشد.

شایان ذکر است، دکتر سیدحجت مهدوی سعیدی ـ رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ـ به دلایل نامعلومی در مراسم تودیع خود شرکت نکرد.

نظرات بینندگان:
ضمن عرض تبريك به جناب آقای دانشيان، خواهشمند است سوابق اجرايی، مديريتی و علمی خود را به صورت مبسوط در اختيار رسانه‌ها قرار دهند تا دانش‌دوستان شهر لاهيجان از آن اطلاع داشته باشند.
خوشحالم که یک فرد تحصیل‌کرده و دانشگاهی رئیس دانشگاه لاهیجان شد. سال 1384 استاد بنده بودند در دانشگاه آزاد لاهیجان.
شاید بهتر باشد این را به شما عزیزان بگویم که دلیل عدم شرکت دکتر مهدوی به علت رشوه و باندبازی از طرف [...] بود که در مقابل او یک تنه ایستاد و گفت من باندبازی نمی‌کنم. به خاطر این او برکنار شد و ایشان و باندشان [...]
نمی‌دانم، ولی شاید بتوان گفت تحولی جدید در دانشگاه رخ داده و این دانشگاه از دست یک [...] که تا به حال فکر می‌کرد صاحب دانشگاه شده، نجات پیدا کرد. کسی که حقوق 280 تومانی‌اش ناگهان به 4 میلیون افزایش پیدا کنه، دیگه اون‌جا رو ول نمی‌کنه!
چنين كاري به‌جا صورت پذيرفته است. بهتر است فكري به حال مدير نالايقي كه با چاپلوسي بيش از 15 سال مديريت آموزشكده فني و حرفه‌اي [...] را برعهده دارد نيز هرچه زودتر انجام پذيرد.
بنده هم متن مراسم معرفي آقاي دانشيان را خواندم و هم متن آقاي دكتر مهدوی را. اين حرف‌ها، حرف‌هاي زده شده در تمام مراسم‌هاي كشور است و هيچ فرقي هم با هم ندارد. خدا عاقبت ما مردم با اين جابه‌جايي‌ها را به خير كند. هر كسي در اين مملكت پست و مقام مي‌گيرد، ادعاي فرشته بودن می‌كند... بعداً معلوم نيست چه پيش آيد؟!!
ضمن تبريك به آقاي دانشيان، لازم بود كه اين جابه‌جايي‌ها خيلي زودتر انجام مي‌شد و نماينده محترم لاهيجان فكري براي مديران به‌جا مانده از نمايندگان قبلي در ادارات مختلف سطح شهرستان لاهيجان و سياهكل كه در رأس همه اين مديران، رئيس [...] كه سال‌ها در اين آموزشكده جا خشك كرده است هم بكنند. از اين‌كه او هم فردي سياهكلي است، بايد همچنان به رياست چرچيلي خود ادامه دهد؟!!
گفت آن یار کزو گشت سر دار بلند، جرمش آن بود که اسرار هویدا می‌کرد، دیدی آن ترک ختا، دشمن جان بود مرا، گرچه عمری به خطا، دوست حسابش کردم... "مجلس، عصاره فضائل یک ملت است"... ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
و. ز. ش، استاديار رشته حقوق دانشگاه لاهيجان در تاريخ 23 بهمن توسط مأمورين به دليل ده‌ها مورد شكايت اخلاقي و مالي دستگير و در انفرادي به‌سر مي‌برد. گفته شده براي يكي از همدستان وي كيفرخواست اعدام صادر شده است!
دکتر مهدوی به دلیل نــــــــــــــه گفتن به ... برکنار شد! آخر و عاقبت یک مرد درستکار و لایق برکناری است؟؟؟؟
جمع زیادی از دانشجویان مجتمع فنی و مهندسی واحد لاهیجان: دکتر مهدوی عصاره علمی گیلان است و جا دارد در تقدیری شایسته، زحمات این اندیشمند فرزانه را پاس بداریم.
بنده دانشجوی رشته زبان هستم. ضمن تشکر از سایت وزین‌تان، باید از زحمات بسیار دکتر مهدوی سعیدی که همه دانشجویان او را پدری مهربان می‌دانستند تشکر کنم. فقط می‌توانم بگویم که در رشته ما همه بچه‌ها از او راضی بودند، به خاطر این‌که همیشه در اتاقش بر روی دانشجویان باز بود. هر کجا هست خدایا به سلامت دارش.
تبریک فراوان می‌گویم به جناب آقای دکتر دانشیان. واقعاً لیاقت و شایستگی چنین جایگاهی رو دارند. امیدوارم دانشگاه لاهیجان روز به روز پشرفته‌تر شود و پربارتر.
ریاست دانشگاه حق دکتر سیروس بیدریغ بود که متأسفانه این امر صورت نپذیرفت تا یک نماینده سیاهکلی برای دانشگاه شهر ما لاهیجان تعیین تکلیف کند. دانشیان که به واسطه دکتر بیدریغ توانسته بود در دانشگاه شهر ما لاهیجان پست بگیرد، متأسفانه...
دکتر دانشیان در سال 1382 استاد ما در دانشگاه خوی بودند و من با شناختی که از ایشان دارم، واقعاً لیاقت چنین سمتی را دارند. من از صمیم قلب تبریک عرض می‌نمایم.
خلاصه سکانداری دانشگاه به شخصیتی علمی از گروه علوم پایه واگذار شد. دکتر دانشیان به حق لایق این پست می‌باشند.
بسیار برای دانشیان متأسفم که کلید صندوق مالی دانشگاه را در اختیار قاسمی قرار داد. خود خدا هم شاهد است که دکتر مهدوی به خاطر سلامت از دانشگاه خارج شد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"