كدخبر: ۱۲۱۰۳
تاريخ انتشار: ۲۱ دي ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
کلنگ احداث پروژه بیمه‌ای، درمانی و رفاهی تأمین‌ اجتماعی لاهیجان به زمین زده شد
کلنگ احداث پروژه بیمه‌ای، درمانی و رفاهی تأمین‌اجتماعی لاهیجان با حضور محمد محمدی معاون بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی وجمعی از دیگر مسئولان به زمین زده شد.
به‌ گزارش لاهیگ، این پروژه در زمینی به مساحت ۶۶۱۷ متر مربع و در سه ساختمان مستقل سه طبقه شامل ۳۸۴۱ متر مربع ،کلینیک تخصصی، ۲۵۲۲ متر مربع شعبه و ۴۲۱ متر مربع مرکز رفاهی احداث خواهد شد.

محمد محمدی معاون بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی در این آیین با اشاره به تأکید مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در زمینه تسریع در آغاز پروژه تأمین‌اجتماعی لاهیجان گفت: این پروژه در سه ساختمان مستقل شامل کلینک تخصصی، شعبه و مرکز رفاهی و هر یک در سه طبقه با حدود ۷۰۰۰ متر مربع زیربنا پیش‌بینی شده و فاز طراحی و نقشه‌کشی آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با مساعدت شهرداری لاهیجان و حمایت مسئولان، اخذ پروانه ساخت این پروژه طی هفته‌های آتی انجام و مناقصه انتخاب پیمانکار نیز در اولین فرصت انجام شود،اضافه کرد: تجمیع و استقرار کلینیک تخصصی و شعبه بیمه‌ای در کنار یکدیگر از ویژگی‌های این پروژه دانست و از آن به‌عنوان یکی از پروژه‌های بزرگ عمرانی سازمان تأمین‌اجتماعی در سطح کشور یاد کرد.

در ادامه این آیین ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان طی سخنانی با بیان اینکه تأمین‌اجتماعی سازمان گسترده‌ای است که جمعیت فراوانی را تحت پوشش دارد و خدمات خوبی ارائه می‌کند، اذعان داشت: قشری که با این سازمان سروکار دارد، اکثراً از اقشار کارگری هستند و رایگان بودن خدماتی همچون خدمات درمان برای آنان حائز اهمیت است.

موسی فکور با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم اقدامات زیادی برای توسعه زیرساخت‌های درمان انجام شده است، گفت: ما در استان گیلان نیازمند وجود مجموعه‌های درمانی تخصصی همچون کلینیک‌های تأمین‌اجتماعی هستیم. در این بخش باید تلاشی بیشتر از حالت عادی داشته باشیم تا جبران عقب‌ماندگی‌ها صورت گیرد و مردم سریع‌تر شاهد نتایج کار باشند و حلاوت و شیرینی آن را لمس کنند.

براساس این گزارش؛نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با تأکید بر اهمیت خدمات درمان برای آحاد جامعه گفت: مصوبه ایجاد کلینیک تخصصی لاهیجان به سال ۱۳۸۴ برمی‌گردد که انتظار داریم با تسریع در اجرای پروژه‌ای که امروز کلنگ‌زنی شد، بخشی از این تأخیر جبران شود.

فرهاد براتی فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: خوشبختانه مردم شهرستان رضایتمندی مطلوبی از خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی دارند و مسئولان مربوطه نیز همه پای کار بوده و با جدیت امر خدمت‌رسانی را پیگیری می‌کنند.

این گزارش حاکی است در جریان این سفر، محمد محمدی معاون بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی از شعبه تأمین‌اجتماعی لاهیجان و نیز علی فرج‌زاده‌ها مدیرکل فنی مهندسی و مهرزاد اکبرپور مدیرکل امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی از بیمارستان تأمین‌اجتماعی لنگرود بازدید کردند.

گفتنی است، تأمین‌اجتماعی لاهیجان در حال حاضر بیش از ۸۲ هزار نفر جمعیت را تحت پوشش دارد که افزون بر ۳۲ هزار نفر آنان را بیمه‌شدگان اصلی، حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر را مستمری‌بگیران و مابقی را افراد تبعی این گروه‌ها تشکیل می‌دهند.

شایان ذکر است ؛ با حضور محمد محمدی معاون بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی، نماینده مردم شهرستان لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، موسی فکور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان، فرهاد براتی فرماندار لاهیجان؛ علی فرج‌زاده‌ها مدیرکل فنی مهندسی و مهرزاد اکبرپور مدیرکل امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی، کیوان مرتضوی مدیرکل و حسین ابراهیمی مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان گیلان و نیز جمعی از مدیران و مسئولان محلی، کلنگ احداث ساختمان جدید کلینیک تخصصی و شعبه تأمین‌اجتماعی لاهیجان به زمین زده شد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"