كدخبر: ۱۲۰۹۹
تاريخ انتشار: ۰۹ دي ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۸
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
حدنگاری ۲۸ درصد زمین‌های کشاورزی شهرستان لاهیجان
رئیس ثبت اسناد و املاک لاهیجان از حدنگاری و صدور سند برای ۵ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان با اجرای طرح کاداستر خبر داد.
به گزارش گروه خبری لاهیگ، علی غلامعلی زاده در مراسم واگذاری سند‌های مالکیت زمین‌های کشاورزی روستا‌های کهنه رودپشت، بالارودپشت و کچلام بخش رودبنه لاهیجان، با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۴۹۰ قطعه از زمین‌های کشاورزی لاهیجان با اجرای طرح کاداستر حدنگاری شدند، افزود: تاکنون ۵ هزار هکتار، معادل ۲۸ درصد از زمین‌های کشاورزی شهرستان لاهیجان حدنگاری و برای آن‌ها سند صادر شده است.

وی گفت: در اجرای طرح تطبیق و مستند سازی زمین‌های کشاورزی سازمان ثبت اسناد و املاک در لاهیجان، حدود ۶ هزار و ۲۰۰ پرونده برای ۳ هزار هکتار زمین جمع آوری شد که برای هزار و ۲۰۰ فقره از این پرونده‌ها قرار است سند مالکیت صادر شود.

رئیس ثبت اسناد و املاک لاهیجان اضافه کرد: از این تعداد پرونده، سند مالکیت برای ۱۰۰ قطعه زمین صادر شده و بقیه مراحل قانونی صدور سند را می‌گذرانند.

غلامعلی زاده افزود: در اجرای طرح تطبیق و مستند سازی اراضی زراعی برای جمع آوری پرونده و صدور رای مثبت، شهرستان لاهیجان در گیلان جایگاه نخست را دارد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"