كدخبر: ۱۲۰۹۶
تاريخ انتشار: ۳۰ دي ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فعالیتها و دستاوردهای دستگاه های اجرایی توسط روابط عمومی منعکس شود
سرپرست فرمانداری لاهیجان، در دیدار با مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان، اظهار داشت: مهمترین وظیفه روابط عمومی ایجاد رابطه مناسب بین دستگاه اجرایی و مردم است.
به گزارش خبرنگار گروه خبری لاهیگ، روح الله بخشی نژاد در دیدار با مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان لاهیجان با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی ها در ادارات و سازمان ها ، بیان داشت : مهمترین وظیفه روابط عمومی ایجاد رابطه مناسب بین دستگاه اجرایی و مردم است.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه در افکار عمومی ، افزود : فعالیتها و دستاوردهای دستگاه های اجرایی باید توسط روابط عمومی منعکس شود.

سرپرست فرمانداری لاهیجان افزود : دشمن به دنبال سیاه نمایی نسبت به جمهوری اسلامی است و پاسخ بسیاری از این سیاه نمایی ها باید توسط روابط عمومی ها با انتشار اقدامات و فعالیت های ادارات و سازمانها صورت گیرد.

بخشی نژاد با اشاره به وضعیت کنونی کشور پیشرفتهای صورت گرفته در حوزه های مختلف را با تلاشها و زحمات دستگاه های اجرایی کشور دانست و گفت : روابط عمومی به عنوان ویترین ادارات باید این اقدامات را ببیند و در انتشار آن نهایت تلاش را داشته باشد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره آسیب هایی که به کشور در اغتشاشات سال گذشته صورت گرفت ، افزود : در کنار این آسیب ها یک فرصت هم برای ما بود و آن این است که بدانیم در جنگ روایت ها هنوز به جایگاه اصلی خود نرسیده ایم و اگر تفسیر اول از سوی ما نباشد فضا سازی از سوی دشمن صورت خواهد گرفت.

سرپرست فرمانداری لاهیجان با تاکید بر اینکه روایت اول اقدامات و اتفاقات باید روابط عمومی ها باشند ، افزود :  رسانه امروز در جهت دهی افکار عمومی مهمترین  نقش را دارد و انعکاس به موقع اخبار از سوی روابط عمومی ها و ارتباط خوب آنان با رسانه ها میتواند در انتشار به موقع اخبار دستگاه های اجرایی مثمرثمر باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان در ادامه با تاکید بر نقش تاثیرگذار روابط عمومی ها در داخل خود ادارات ، گفت : سازمان ها و ادارات باید نسبت به مناسبتهای ملی و مذهبی فعال باشند و فضاسازی های ادارات در ایام دهه فجر و انتخابات را جدی بگیرند.

وی در بخش پایانی سخنان خود انتخابات آتی را از مهمترین انتخاباتهای سالهای اخیر نظام جمهوری اسلامی خواندو گفت : دشمن تلاش میکند تا مردم از حق قانونی خود برای انتخاب نماینده استفاده نکنند و ما وظیفه داریم ضمن تبیین شرایط حساس کنونی  همه مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت نمایم.

بخشی نژاد همچنین تشکیل شورای روابط عمومی را یک ضرورت خواند و خواستار تشکیل شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان لاهیجان شد .

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"