كدخبر: ۱۲۰۶۹
تاريخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
برگزاری سمینار "سواد مادری" در لاهیجان
سمینار سواد مادری با حضور دکتر محسن مسعودیان، جامعه شناس، مبتکر و مبدع دوره‌های آموزشی سواد مادری در بیمارستان میلاد لاهیجان توسط موسسه مدیران برتر برگزار شد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ، در این نشست، دکتر مسعودیان به حوزه‌ی مادری از دیدگاه جامعه شناسی پرداخته و اصول و قواعد اجتماعی نقش مادری را معرفی و تدریس کرد.

وی در این دوره آموزشی به لازمه‌های اجتماعی پیش از مادر شدن، مهارت های اجتماعی و تربیت اجتماعی در هنگام مادر شدن را با مصادیق روز مطرح نمود.

دکتر مسعودیان با بیان اینکه مادرِ توانمندِ اجتماعی به عنوان یک نیروی اجتماعی ارزشمند میتواند جامعه را متحول نماید، گفت: در همین راستا او مادر داستان پرداز را به مادر قصه‌گو ارجحیت دارد.

به نظر دکتر محسن مسعودیان، مادر داستان پرداز می تواند با خلق شخصیت‌های معمولی و موفق در جامعه، فرزندش را به سمت پیشرفت واقع‌بینانه سوق دهد، همچنین آموزش سواد مالی به فرزندان، آنها را مشارکت‌کنندگان اجتماعی و اقتصادی فعال در عرصه جامعه میکند.

در‌ روز پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ سرفصل و رئوس مهم دوره بلندمدت آموزشی سواد مادری از سوی این استاد و عضو هیات علمی پژوهشکده، مطرح و مورد استقبال فراوان حاضران گردید.

این دوره به صورت متمرکز در آموزشگاه مدیران برتر هر پنجشنبه به مدت سه ماه برگزار ‌خواهد شد و ورود برای عموم آزاد است.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"