كدخبر: ۱۲۰۶۶
تاريخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان در کمیته برنامه ریزی:
مجموع اعتبارات مصوب شده لاهیجان به ۹۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان رسید
فرماندار لاهیجان، در جلسه کمیته برنامه ریزی شهر اعلام کرد: مجموع اعتبارات مصوب شده در کمیته برنامه سال جاری ۹۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان است.
به گزارش خبرنگار گروه خبری لاهیگ، فرهاد براتی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان لاهیجان با اشاره به قطره چکانی بودن بودجه شهرستان و تاثیر بودجه ملی در سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌ها، گفت: مشکلات و عقب ماندگی‌هایی در لاهیجان وجود دارد که در تلاش هستیم تا مشکلات انباشته شده قبلی را رفع کنیم.

وی با اعلام رشد ۹/۱۱ درصدی بودجه کمیته برنامه ریزی شهرستان به نسبت سال گذشته، اظهار کرد: مجموع اعتبارات مصوب شده در کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال جاری ۹۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان است.

نماینده عالی دولت همچنین افزود: اولویت توزیع اعتبارات تکمیل پروژه‌های نیمه کاره‌ای است که در سال جاری به پایان خواهد رسید.

براتی در ادامه اظهار داشت: با توجه به مرکزیت لاهیجان در حوزه شرق گیلان، برخی از خدماتی که در شهرستان انجام میشود خدمات فراشهرستانی بوده اما بودجه تخصیص یافته شهرستانی است که لازم است سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های اجرایی در این خصوص نگاه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند.

وی در پایان خطاب به دستگاه‌های اجرایی گفت: براساس میزان اعتبار تخصیص داده شده از دستگاه‌ها عملکرد میخواهیم، اگر دستگاهی تعلل داشته باشد انتظار بودجه‌ای نداشته باشد.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"