كدخبر: ۱۲۰۶۲
تاريخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
آیا رقابت انتخاباتی نوبخت و شیخان در گیلان شکل می گیرد؟
پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از روز دوشنبه 16 مرداد آغاز شده و تا روز يكشنبه 22 مرداد ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار گروه خبری لاهیگ، در سه روز گذشته حدود 20 هزار نفر در اين دوره انتخابات پيش ثبت نام انجام دادند اما تا كنون از پيش ثبت نام چهره هاي مشهور و سياسي خبري منتشر نشده است.البته شايد چهره هاي نام آشنا و سياسي پيش ثبت نام خود را به روزهاي آينده موكول كرده باشند.

در اين ميان براي رقابت و كسب 13 صندلي سبز استان گيلان در مجلس شوراي اسلامي، اخباري در سطح استان منتشر مي شود و حتي برخي اقشار از چهره هايي براي حضور در انتخابات دعوت كردند.

بعنوان مثال از محمد شيخان چهره سياسي استان بعنوان يكي از كانديداهاي انتخابات مجلس آينده نام برده مي شود و در روزهاي گذشته در سطح استان خبرهايي منتشر شده كه وي قصد دارد در انتخابات مجلس ورود كند هر چند وي تا كنون واكنشي به اين اخبار نداشته است.

همچنين خبري در استان منتشر شد كه محمد باقر نوبخت منتسب به دولت روحاني نيز تصميم دارد در انتخابات آينده ورود كند.

هر چند از تائيد صلاحيت کاندیداها خبر موثقی در دسترس نیست اما رقابت انتخاباتی نوبخت و شیخان در گیلان مي تواند فضاي انتخاباتي را وارد شور و هيجان خاصي كند.

چرا كه يكي منسوب به دولت روحانی و دیگری منسوب به دولت رییسی است و اين خود بر مشاركت انتخاباتي مي افزايد.

در هر حال بايد تا پايان پيش ثبت نام انتخابات در روز يكشنبه آينده صبر كرد و ديد كه آيا ثبت نام این 2 چهره ملی در استان كه محل تولدشان است، انجام مي شود يا نه.

قطعا با حضور اين چهره ها ضمن افزايش مشاركت مردمي در استان و  جذابیت های بالای این رقابت، نتیجه آرای این  دو کاندیدای احتمالی پیام مشخصی برای جامعه خواهد داشت.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"