كدخبر: ۱۲۰۲۷
تاريخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
با صدور حکم پرویز محمدنژاد قاضی محله؛
مشاور رسانه و روابط عمومی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس منصوب شد
نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی در حکمی "ادریس ساعی" را به عنوان مشاور رسانه و روابط عمومی خود منصوب کرد.

در متن حکم نماینده مردم شهرستان لنگرود خطاب به "ادریس ساعی" آمده است؛ نظر به تعهد، سوابق و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم شما را بعنوان مشاور رسانه و روابط عمومی اینجانب و همچنین به عنوان رابط روابط عمومی در دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادها منصوب می نمایم. امید است با تلاش وافر، بهره گیری از مشارکت سایر عزیزان دلسوز، ایجاد همکاری روشمند با اصحاب رسانه و با هماهنگی دفتر اینجانب زمینه تعامل پویای جایگاه نمایندگی با رسانه های کشور و استان را در قالب یک برنامه ریزی منسجم فراهم نمایید. موفقیت روز افزون حضرتعالی را در ایفای وظایف محوله، ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و سفارشات امام راحل(قدس سره) و زعامت مقام معظم رهبری امام خامنه ای(حفظ الله) از خدای منان مسئلت می نمایم.

شایان ذکر است، "ادریس ساعی" دارای سوابق کاری متعددی در حوزه های مختلف علوم ارتباطات و روابط عمومی می باشد که از جمله این سوابق می توان به مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور، عضویت در شورای سیاستگذاری اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، مسئول کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی پنجمین کنفرانس بین المللی اقیانوس شناسی خلیج فارس، مشاور رسانه و روابط عمومی رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان گیلان، مدیر روابط عمومی بنیاد توسعه گیلان، عضویت در خانه مطبوعات استان گیلان و همچنین قائم مقام مدیر مسئول و سردبیر پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ اشاره نمود.نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"