كدخبر: ۱۲۰۲۰
تاريخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار رشت در دیدار با معاونت آماد و پشتیبانی سپاه قدس گیلان، اظهار داشت؛
سپاه بازوی پرتوان انقلاب در عبور از بحران ها و شکست تهدیدها
فرماندار رشت با اشاره به نقش آفرینی سپاه در عرصه‌های گوناگون سازندگی، محرومیت‌زدایی و دفاع از انقلاب، خاطرنشان کرد: سپاه بازوی پرتوان انقلاب در عبور از بحران ها و به شکست کشاندن تهدیدات دشمن است.
به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر حمید رضا امام پناهی در دیدار با معاونت آماد و پشتیبانی سپاه قدس گیلان با اشاره به تعهد و حضور موثر و جهادی سپاه در زمینه تحقق اهداف انقلاب اسلامی، اظهار داشت: هر کجا نیاز به رویکرد جهادی در رفع محرومیت ها و جبران عقب‌ماندگی‌ها احساس شود، شاهد حضور متعهدانه و بی منت سپاه و بسیج می باشیم. 
 
وی افزود: حضور سپاه در عرصه های گوناگون خدمت مانند کمک در بحران سیل و همکاری با کادر ایثارگر درمانی در کنترل ویروس کرونا نشانگر موثر بودن روحیه جهادی در عبور موفق از بحران ها است.
 
فرماندار رشت تلاش مجموعه سپاه و بسیج در محرومیت زدایی از حوزه‌های متنوع مانند آبرسانی و کمک های مومنانه و همچنین اجرای طرح‌های سازندگی و توسعه ای مانند پتروشیمی، سدسازی و گسترش شبکه راه‌های کشور را مثال زدنی عنوان و افزود: خدمات این نهاد مقدس در اجرای پروژه‌های عظیم و به شکست کشاندن توطئه ها ،تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه فراموش نخواهد شد.
 
وی سپاه را نهادی برآمده از متن جامعه دانست و ادامه داد: اقدامات از پیش محکوم به شکست دنیای استکباری، خللی در عزم پولادین ملت غیور ایران و فرزندان سپاهی اش در تحقق اهداف انقلاب اسلامی به وجود نخواهد آورد.
 
امام پناهی همچنین خواستار همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی با مجموعه سپاه در اجرای موفق طرح های توسعه ای و محرومیت زدایی شد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"