كدخبر: ۱۲۰۱۱
تاريخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد؛
تردد بالغ بر ۷۲۶ هزار خودرو در گیلان طی پنج روز گذشته
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از افزاش ۷۶ درصدی ورود به استان در تعطیلات پنج روزه عید قربان خبر داد و گفت: در مجموع شاهد تردد ۷۲۶ هزار و ۶۷۱ خودرو در محورهای گیلان بودیم.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از ایسنا ، فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت تردد تجمعی در ایام تعطیلات عید قربان استان گیلان، اظهار کرد: براساس آخرین آمار دریافتی از ۴۲ دستگاه ترددشمار استان گیلان از ۱۵ لغایت ۱۹ تیر ۱۴۰۱ در مجموع تعداد ۳۷۸ هزار و ۸۸۳ وسیله نقلیه وارد استان و تعداد ۳۴۷ هزار و ۷۸۸ وسیله نقلیه از استان خارج شده است.

وی افزود: در این مدت بیشترین میزان ورودی از طریق محور آزادراه قزوین - رشت با تعداد ۱۵۷ هزار و ۹۹ وسیله نقلیه و پس از آن محور رامسر - چابکسر با تعداد ۱۱۸ هزار و ۶۸۱ وسیله نقلیه بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان بیشترین میزان خروجی استان را نیز از طریق محور رشت - قزوین با تعداد ۱۳۲ هزار و ۵۵۸ وسیله نقلیه دانست و گفت: در این مدت بیشترین میزان ورود به استان در ۱۶ تیر با تعداد ۹۲ هزار و ۴۵۷ وسیله نقلیه و بیشترین میزان خروج از استان در ۱۹ تیر با تعداد ۸۴ هزار و ۴۳۱ وسیله نقلیه بوده است.

مرادی با بیان اینکه در مقایسه با مدت مشایه سال گذشته ۷۶ درصد افزایش در ورود به استان و ۵۷ درصد افزایش در خروج از استان را شاهد هستیم، گفت: همچنین از مقایسه با مدت مشابه دو سال گذشته ۸۲ درصد افزایش در ورود و ۹۰ درصد افزایش در خروج از استان داشتیم.


نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"