كدخبر: ۱۱۹۹۹
تاريخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
معارفه سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان
مسعود کاظمی به عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان معرفی شد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، در جلسه‌ای که امروز در دفتر استانداری گیلان برگزار شد؛ مسعود کاظمی به عنوان عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان منصوب و معرفی شد.

استاندار گیلان در این جلسه بر لزوم دقت نظر در مسائل مختلف عمرانی و رفع موانع پیش رو در راستای توسعه همه جانبه و رونق استان تأکید کرد.

اسدالله عباسی؛ اجرای دقیق وظایف در حوزه مهم و گسترده عمرانی از جمله دقت نظر در تغییر کاربری ها، ساخت و ساز و کمیسیون‌های متعدد، پیشگیری از بروز تخلفات، پیگیری اجرای عملیاتی مصوبات سفر رئیس جمهوری و هوشمندسازی فعالیت این حوزه را از تکالیف سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور هماهنگی استانداری برشمرد.

او ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های عباس صابر، معاون پیشین هماهنگی امور عمرانی استانداری، به سرپرست جدید این معاونت تأکید کرد با استعانت از خداوند متعال و اجرای برنامه‌های راهبردی حوزه عمرانی گیلان، روند حرکت از وضعیت موجود به سوی وضعیت مطلوب را با عزمی جهادی دنبال کند.

مسعود کاظمی که از نیرو‌های رسمی استانداری گیلان است؛ مدیرکلی دفتر شهری و شورا‌های استانداری گیلان، شهردار لاهیجان، عضویت در شورای اسلامی شهر رشت، عضویت در سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان گیلان و ریاست سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی شهرداری رشت را در کارنامه دارد.


نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"