كدخبر: ۱۱۹۸۱
تاريخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
سمفونی گرگ نربه نمایشگاه 33 رفت
مجموعه نمایشنامه "سمفونی گرگ نر و گریگور سامسادر خواب راه می رود" اثری دیگر از نگار نادری در سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان؛ مجموعه نمایشنامه "سمفونی گرگ نر و گریگور سامسا در خواب راه می رود" از انتشارات حس آخر در سی و سومین نمایشگاه  کتاب تهران  در دسترس علاقه مندان به کتاب قرار گرفت.

این مجموعه که شامل دو نمایشنامه با عنوان "سمفونی گرگ نر" و" گریگور سامسا در خواب راه می رود"، است  از جدیدترین  آثار نگار نادری نمایشنامه نویس و کارگردان  تئاتر گیلان است  که  از دهه 70   در این حوزه فعالیت می کند. این مجموعه  در سال 1401  درشمارگان 1000توسط انتشارات حس آخر به چاپ رسید.

پیش از این نمایشنامه "عاشق شدن به وقت تردید"، تکرار پاییز" و " بوی  باروت ، مرگ پرنده"و مجموعه 4 نمایشنامه کودک  توسط انتشارات ایلیا در سال 95،همچنین نمایشنامه های" یک جرعه آب" و" نخل های کوفه شاعرند" از همین نویسنده توسط انتشارات حس آخر به چاپ رسید.

نگار نادری  دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی است  و تاكنون در جشنواره های مختلف جوایز متعدد در بخش نمایشنامه نویسی و کارگردانی دریافت کرده و نمایش های متعددی را بر روی صحنه برده است.

لازم به ذکر است که سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به دو صورت حضوری و مجازی  از ۲۱  تا ۳۱ اردیبهشت ماه 1401فعالیت خود را در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغازکرد.علاقه‌مندان از طریق آدرس www.book.icfi.ir می‌توانند از امکانات این پایگاه به صورت ۲۴ ساعته استفاده کنند

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"