كدخبر: ۱۱۸۸۱
تاريخ انتشار: ۱۸ دي ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
سرپرست فرمانداری رشت در نشست بررسی مشکلات تیم سپیدرود، عنوان کرد؛
اختصاص بخشی از فضای تبلیغات محیطی سطح شهر به دو تیم پرطرفدار رشت
سرپرست فرمانداری رشت،‌گفت‌: اختصاص بخشی از فضای تبلیغات محیطی سطح شهر به دو تیم پرطرفدار رشت، در کوتاه مدت می تواند راه گشای حل مشکلات مالی سپیدرود و داماش باشد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، نشست بررسی مشکلات تیم فوتبال سپیدرود با حضور  سرپرست فرمانداری رشت، مهندس کوچکی نژاد، سردار آقازاده و دکتر احمدی نمایندگان شهرستان های رشت و خمام، مدیرکل ورزش و چوانان استان، معاون دادستان مرکز استان و شهردار و رئیس شورای شهر و شهرستان رشت صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد.

دکتر امام پناهی در این جلسه با تاکید بر اینکه عرق و تعصب مردم رشت نسبت به باشگاه سپیدرود بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: در حال حاضر باشگاه داری کار سنگین و هزینه برداری است و لازم است دستگاه‌های مختلف در این امر مشارکت و کمک کنند .

وی افزود‌: برای حل مشکلات سپیدرود در کوتاه مدت‌، باید بخشی از هزینه های تیم از طریق بخش خصوصی و در قالب معرفی اسپانسر‌ تامین شود.

دکتر امام پناهی با بیان اینکه باید با یک برنامه ریزی دقیق و کارشناسی مشکلات این باشگاه برای همیشه رفع شود، گفت: ورزش و جوانان‌، هیات فوتبال و هیات مدیره باشگاه باید نسبت به تدوین برنامه های کارشناسی شده کوتاه مدت‌، میان مدت و بلند مدت  اقدام و با تفکیک وظایف هر یک از متولیان امر از مشکلات موجود گره گشایی کنند.

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به لزوم برنامه ریزی در جهت صعود سپیدرود به لیگ دسته اول،گفت: شورا و شهرداری با تبیین و تعریف ساز وکاری مشخص و ارائه مصوبه به کمیسیون تطبیق جهت بررسی و اخذ مجوزهای قانونی‌ نسبت به اختصاص بخشی از فضای تبلیغاتی در اختیار ‌شرکتها و بخش خصوصی ‌در سطح شهر به دو باشگاه پرطرفدار رشت جهت ایجاد درآمد پایدار اقدام کنند  .

دکتر امام پناهی در ادامه با پیشنهاد ایجاد یک مجموعه ورزشی به نام باشگاه سپیدرود‌، اظهار داشت: با بررسی موارد قانونی و کسب مجوزهای لازم و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی می توان با ایجاد یک مجموعه ورزشی به نام باشگاه سپیدرود در استان جهت درآمد زایی و حل مشکلات زیر ساختی این باشگاه گام های اساسی برداشت.