كدخبر: ۱۱۸۷۰
تاريخ انتشار: ۰۸ دي ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
با حضور سرپرست فرمانداری رشت، صورت پذیرفت:
بازدید سرزده از بازار میدان شهرداری رشت
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت با حضور سرزده در بازار میدان شهرداری رشت از وضعیت موجودی کالای اساسی در بازار، میزان افزایش قیمت ها و اجرای پروتکل های بهداشتی بازدید نمود.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، دکتر حمید رضا امام پناهی عصر امروز (چهارشنبه) با همراهی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و معاون اداره کل تعزیرات حکومتی استان، معاون اداره کل صمت استان، نائب رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان، رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان، رئیس شبکه بهداشت شهرستان و نماینده اماکن شهرستان به صورت سرزده از بازار میدان شهرداری رشت بازدید و از نزدیک، با فروشندگان گفت وگو و از مردم، میزان رضایت آنان از عرضه کالا را پرس و جو کرد.

سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه این بازدید با بیان اینکه باید شرایطی فراهم شود تا مردم برای تهیه اقلام مورد نیاز خود، نگرانی نداشته باشند، گفت: نظارت میدانی بازرسان بر بازار و کنترل قیمت کالا‌ها با جدیت آغاز شده و این روند جهت ایجاد ثبات و آرامش در بازار ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: نظارت ها و برخوردها در بازار باید بنحوی باشد تا مردم احساس کنند که مراجع لازم با چشم های بینا و قاطعانه در جهت استیفای حقوق آنان اهتمام می کنند.

امام پناهی با اشاره به ظرفیت بسیج در همراهی دستگاه‌های اجرایی برای نظارت بر بازار عنوان کرد: نظارت بر بازار شهرستان نباید صرفا منحصر به چند کالا باشد و باید از گران‌فروشی تمامی کالاهای اساسی و ارزاق عمومی جلوگیری کرد.

وی با مطلوب ارزیابی کردن وجود کالاهای اساسی در سطح بازار و دسترس مردم، گفت: توزیع عادلانه کالاها و ثبات در قیمت‌ عرضه محصولات باید به صورت دقیق در سطح بازار اجرا شود تا شاهد ثبات و آرامش در بازار شب عید باشیم.