كدخبر: ۱۱۸۶۸
تاريخ انتشار: ۰۷ دي ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
سرپرست فرمانداری رشت، خبر داد؛
اجرای طرح تشدید نظارت و بازرسی از بازار با حضور گشت های مشترک
سرپرست فرمانداری رشت از اجرای طرح تشدید نظارت و بازرسی از بازار و ارزاق عمومی ضرورت دار با هدف کنترل قیمت‌ها با حضور گشت های مشترک در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر حمید رضا امام پناهی در نشست با مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان که در دفتر کار فرماندار رشت برگزار شد، نقش تعزیرات در کنترل بازار، مبارزه با گرانفروشی و قاچاق کالا را پر اهمیت عنوان نمود، گفت: با ارائه خدمات انقلابی تعزیرات حکومتی مخصوصا در شرایط اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه و اثرات بیماری کرونا و لزوم نظارت بر بازار، مردم و اصناف شهرستان طعم اینگونه خدمات را بیشتر چشیدند.

وی افزود: با مشارکت و همراهی بازرسین فرمانداری، تعزیرات حکومتی، صمت، جهاد کشاورزی، بسیج، اصناف و ... شاهد اجرای طرح تشدید نظارت و بازرسی از بازار و ارزاق عمومی ضرورت دار با هدف کنترل قیمت‌ها و شاهد حضور گشت های مشترک در شهرستان رشت خواهیم بود.

امام پناهی با تاکید بر اینکه نظارت میدانی بازرسان بر بازار و کنترل قیمت کالا‌ها باید برای مردم کاملا ملموس باشد، افزود: در شرایط کنونی لازم است همه دستگاه ها با تمام توان آرامش را در بازار برای مردم ایجاد کنند.

سرپرست فرمانداری رشت گفت: نظارت الکترونیک بر تظیم بازار در شرایط جنگ اقتصادی می تواند زمینه ساز شناسایی نیازهای گروه‌های متفاوت مردم و نیز امکان قیمت‌گذاری یکپارچه و مدیریت قیمت‌ها را مقدور خواهد ساخت.

مرتضی امینی مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان نیز در این نشست با تبریک انتصاب آقای امام پناهی به عنوان فرماندار جدید رشت، افزود: اداره کل تعزیرات حکومتی این آمادگی را دارد که در قالب گشت های مشترک جهت ایجاد ثبات و آرامش در بازار به صورت میدانی پای کار باشد.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"