كدخبر: ۱۱۸۵۵
تاريخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
ملوان – مس، مهم و حساس
در یکی از دیدار‌های مهم هفته نهم رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور ملوان امروز در دیداری خانگی میزبان مس کرمان خواهد بود.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ، ملوان این فصل با هدایت مازیار زارع شروع بسیار خوبی داشته و با ۱۸ امتیاز از ۸ بازی در صدر جدول مسابقات به سر می‌برد. 
امتیاز گیری این تیم بیشتر از فرمول قهرمانی در بازی‌های لیگ ایران بوده (معدل دو امتیاز هر بازی بعلاوه یک) ملوان از هر بازی به طور میانگین ۲.۲۵ امتیاز به دست آورده است و به همین بهانه همان طور که اشاره شد تا به این جای کار ۱۸ امتیاز اندوخته است. 
بازی امروز برای هر دو تیم ۶ امتیازی است به این خاطر که تیم برنده علاوه بر کسب ۳ امتیاز حریف را از دست یابی به ۳ امتیاز محروم می‌کند. 
مس با ۱۳ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و این بدین معنی است یکی از گزینه‌های صعود بشمار می‌رود و اگر امروز در ورزشگاه سردار جنگل رشت به ۳ امتیاز بازی دست پیدا کند به ۲ امتیازی صدرنشین خواهد رسید. 
نکته جالب توجه و قابل تحسین در مور ملوان اینکه در هفته‌های سپری شده باختی در کارنامه نداشته در شرایطی که ۱۷ تیم دیگر حاضر در این بازی‌ها این شرایط تلخ را تجربه کرده اند. 
از سویی ملوان در ۷۲۰ دقیقه تنها یک گل خورده است و از این حیث هم در لیگ یک بهترین است.
 اینطور می‌شود گفت ملوان این فصل، نشانی از یک تیم مدعی صعود به لیگ برتر دارد. البته این موضوع برای ۸ هفته ابتدایی بازی‌ها بوده در حالی که بازی‌ها در ۳۴ هفته برگزار می‌شود و ادامه این روند هم برای موفقیت در پایان فصل شرط است.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"