كدخبر: ۱۱۸۱۲
تاريخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
دومین نشست جنبی نمایشگاه "پنج سال مجله لاهیجان"
دومین نشست از نشست های سه گانه نمایشگاه مروری برکارنامه پنج ساله مجله لاهیجان با موضوع «رسانه ها ، مدیریت و مسائل شهری» عصر روز سه شنبه ۲۵ آبان برگزار شد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان،به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کارنامه مجله فرهنگی و اجتماعی" لاهیجان" در قالب یک نمایشگاه و نشست مرور می شود که  دومین نشست  آن با موضوع « رسانه ها ، مدیریت و مسائل شهری » با حضور رییس شورای شهر لاهیجان،رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد. 

در این نشست که بهمن کنعانی زاده رییس شورای شهر لاهیجان و همچنین هاجر بایرامی رییس بهزیستی نیز حضور داشتند هریک مباحثی در حوزه مدیریت شهری سخنانی ارائه کردند.

همچنین سلیمان اسدالله نژاد مدیر مسئول پایگاه خبری لاهیج خبر"لاهیجان دات کام "، محمدرضا داریوش مدیر گروه تلگرامی لاهیجانی سلام، حامد رمضانی مدیرمسئول پایگاه خبری ابریشم پرس از اهالی فعال رسانه ای لاهیجان نیز با محوریت نقش رسانه در مسائل شهری نکاتی را مطرح کردند.

مجری این نشست محبوبه امین پور از فعالین رسانه ای در فضای مجازی و از اعضای هیات تحریریه مجله لاهیجان است.

لازم به ذکر است نمایشگاه مروری بر کارنامه پنج ساله  مجله " لاهیجان" به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی سیدمرتضی میرحسینی از تاریخ 24 لغایت 27 آبان 1400 در نگار خانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برپا می باشد و طی سه روز نشست های کتاب و نویسندگان،رسانه و مدیریت شهری و رسانه و محیط زیست برگزار می شود.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"