كدخبر: ۱۱۸۰۹
تاريخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اولین نشست جنبی نمایشگاه "پنج سال مجله لاهیجان "
اولین نشست جنبی نمایشگاه مروری برکارنامه پنج ساله مجله لاهیجان با موضوع «کتاب و نویسندگان» عصر روز سه شنبه ۲۵ آبان برگزار شد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کارنامه مجله فرهنگی و اجتماعی" لاهیجان" در قالب یک نمایشگاه و کارگاه سه روزه مرور می شود که در اولین روز  آن با موضوع «کتاب و نویسندگان» برخی از نویسندگان شهرستان بخشهایی از کتابهای خود را  خوانش کردند.

از جمله خوانش گران این نشست  محمود اصغری نویسنده و پژوهشگر بود که بخشهایی از کتاب "نگاهی به مردم‌شناسی لاهیجان و کتاب‌شناسی لاهیجان" را برای حضار خواند . پس از آن محسن بافکر لیالستانی قطعاتی از اشعارش را خوانش کرد و در ادامه نگار نادری نویسنده و کارگردان تئاتر قسمت هایی ازنمایشنامه‌های "پلی از جنس شیشه، عاشقی به وقت تردید، بوی باروت و مرگ پرنده" را قرائت کرد.

ازدیگران نویسندگان : محمد رمضانی  قطعاتی ازمجموعه های شعر "حلبی‌آباد و تراژدی شخصی" ؛ افشین معشوری:  از کتاب "باد ترانه‌یی می‌خواند" و معصومه صفرنژاد قطعه شعر "مرا به آفرینش سکوت ببر " را خوانش کردند.

همچنین هانا میرزایی، یاسمن ابراهیمی، محبوبه امین‌پور از اعضای تحریریه مجله لاهیجان نیز برخی از نوشته های خود را برای حاضرین خواندند .این ویژه برنامه به مجری گری سیدمرتضی میرحسینی صاحب امتیاز و مدیرمسئول مجله لاهیجان و مسئول برپایی نمایشگاه برگزار شد.

لازم بذکر است نمایشگاه مروری بر کارنامه پنج ساله  نشریه " لاهیجان" از تاریخ 24 لغایت 27 آبان 1400 در نگار خانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برپا می باشد و این نشستها در روزهای آتی نیز با این موضوعات ادامه خواهد داشت: چهارشنبه 26 آبان با موضوع«رسانه و مدیریت شهری» و پنج شنبه 27 آبان با موضوع «رسانه و محیط زیست»

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"