كدخبر: ۱۱۷۴۰
تاريخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
دیدار جمعی از هنرمندان با اولین سرپرست انجمن سینمای جوان لاهیجان
به بهانه زادروز محمود تابنده نخستین سرپرست انجمن سینمای جوان لاهیجان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه جمعی از هنرمندان صبح روز پنج شنبه اول مهر ۱۴۰۰ به دیدار وی رفتند.
به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان؛؛ ️در این دیدار دوستانه که در منطقه لیلا کوه شهرستان لنگرود صورت گرفت نگار نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، ساسان عادلی رئیس انجمن سینمای جوان لاهیجان ، مجید فلاح شجاعی ، محمد تقی لون آمیز و اکبر منصوری سه تن ازفیلمسازان باسابقه انجمن سینمای جوان لاهیجان ، نیما تابنده فیلمساز و اولین سرپرست انجمن سینمای جوان لاهیجان و خانواده وی حضور داشتند .

در این نشست حاضرین به یاداوری خاطرات خود از حضور تابنده در زمان مسئولیت وی در انجمن سینمای جوان لاهیجان پرداخته و از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر این هنرمند پیشکسوت تشکر و قدردانی نمودند و محمود تابنده هم در خصوص فعالیت های خود در دوران حضورش خاطراتی را بیان کرد.

محمود تابنده اول مهر ۱۳۳۲ در شهر اندیمشک در استان خوزستان متولد شدند و از سال ۱۳۶۵ ( شروع تاسیس انجمن سینمای جوان لاهیجان ) تا سال ۱۳۸۴ به مدت ۱۹ سال مسئول این دفتر بود.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"