كدخبر: ۱۱۷۳۳
تاريخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
پاک‌سازی موانع سر راه مدارس روستایی آستارا
مدیر آموزش و پرورش آستارا گفت: به مدیران مدارس تأکیدشده از ارائه خدمات سرویس‌های دانش‌آموزی فاقد کارت واکسن در محیط مدرسه خودداری کنند.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سید سجاد موسوی، مدیر آموزش و پرورش آستارا امروز گفت: سرویس مدارس بسیار مهم بوده و خانواده‌ها از ما انتظار دارند در بحث جابه‌جایی دانش‌آموزان انتظام‌ بخشی صورت گیرد.

او با اشاره به اینکه تقریباً ۸۰ درصد از فرهنگیان شهرستان آستارا دز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، افزود: آموزش دانش‌آموزان از ۱ مهر ۱۴۰۰ به صورت ترکیبی آغاز می‌شود و در اواخر مهر یا اوایل آبان شاهد حضور فیزیکی دانش‌آموزان در کلاس‌های درس خواهیم بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا گفت: از راهنمایی و رانندگی انتظار داریم کارت صلاحیت و کارت واکسن رانندگان سرویس مدارس را کنترل کند.

پیمان شاه علی‌زاد، جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی شهرستان آستارا افزود: پلیس راهور درخصوص آمار تصادفات مربوط به دانش‌آموزان و تصادفاتی که در جلوی مدارس رخ می‌دهد بسیار حساس است.

او پوشش جلوی مدارس را در هفته‌های آغازین شروع سال تحصیلی را با پلیس راهنمایی و رانندگی دانست و گفت: خودرو‌های رانندگانی که به صورت متوالی خارج از دستورالعمل کارگروه ماده ۱۸ اقدام به جابه‌جایی دانش‌آموز می‌کنند توقیف و به پارکینگ منتقل می‌شود

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آستارا با بیان اینکه بیشترین تصادفات رانندگی در خیابان‌های برون‌شهری و معابر فرعی رخ می‌دهد، تصریح کرد: بوته‌ها، درخت‌ها و موانع سر راه پیچ‌های منتهی به مدارس روستایی و برون‌شهری توسط راه‌داری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای پاک‌سازی شود.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"