كدخبر: ۱۱۷۱۴
تاريخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
شرکت کنندگان در کارگاه های نقاشی مجازی تقدیر شدند
از هنرمندان کوچک شرکت کننده در کارگاه های نقاشی مجازی توسط موسسه فرهنگی هنری سرو سپید سهی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ؛ طی مراسمی در روز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ توسط موسسه فرهنگی هنری سرو سپید سهی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان  از هنرمندان شرکت کننده در کارگاه های مجازی نقاشی در دوران کرونا که به مربیگری سمیه منجم و به واسطه همراهی والدین صورت گرفته بود،با حضور نگار نادری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی تقدیر شد.

شایان ذکر است که تعداد بسیار زیادی از هنرمندان کوچک در کارگاه های مجازی شرکت کرده بودند اما به دلیل شرایط کرونایی موجود ، در گام اول از کسانی تقدیر شد که حضور مستمر و بیشتری را دارا بودند. در این مراسم امیر تنها حکایت شیر و خرگوش را روایت کرد. درپایان به کلیه این عزیزان تندیس و لوح تقدیر از دست ساخته های سمیه منجم اهداء شد.

فاطمه زهرا متین فر، یلدا فرخ روز، رها یوسف زاده، فریما شهبازی، محمد امین شهبازی، امیر صدرا حلاجیان، سونیا فکری، وندا مهدیانفر، رایمون مهدیانفر، اسما میرحسینی مقدم، روجا ذوالقدر، آرامیس رجب دخت، ساینا برزگر، صبا بخشوده، طاها شمس نجاتی،فرزام قسمتی، فرنیا قسمتی، بردیا موسی زاده، باران فلاح خیری، ترنم هاتمی، بهار بلباسی و نیلگون میرحسینی از جمله هنرمندانی بودند که از آنان تقدیر به عمل آمد.

موسسه سرو سپید سهی بیستم خرداد ۱۴۰۰ به سرپرستی سمیه منجم افتتاح شد و اولین موسسه تاسیس شده در روستا می باشد.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"