كدخبر: ۱۱۷۱۳
تاريخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
داستان های "ردّ پای آسمان” رونمایی شد
آیین رونمایی کتاب نوجوانان گروه شاهنامه خوانی و آشنایی با مفاخر ادبی ردپای آسمان در لاهیجان برگزار شد.
به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان؛ عصر سه شنبه شانزدهم شهریور آیین رونمایی از اولین مجموعه داستان های نوجوانان برای نوجوانان گروه ردپای آسمان با حضور رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وجمعی از علاقه مندان فرهنگ وادب برگزار شد.

نیلوفر امیدی سرپرست شاهنامه خوانی و آشنایی با مفاخر ادبی در این برنامه اذعان داشت : با توجّه به این که داستان های گروه نوجوان ردّ پای آسمان به سطح معقولی از پختگی رسیده است که برای مخاطبان نوجوان خود جذّاب باشد و آن ها را به خوانش این داستان ها علاقه مند کند بر آن شدیم که تعدادی از داستان ها را در کتابی تحت عنوان "مجموعه داستان های نوجوانان برای نوجوانان" به چاپ رسانده و با حمایت رییس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان، طیّ برنامه ای صمیمانه و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از نخستین کتاب این گروه رونمایی شود.

در این برنامه که هستی نژادعلی اجرا ی آن را برعهده داشت حکایت ضحاک و کاوه آهنگر از شاهنامه فردوسی،معرفی کتاب "ردّ پای آسمان" و ارائه قسمت هایی از آن،خوانش غزل حافظ و همچنینخوانش حکایتی از دیوان پروین اعتصامی به ترتیب توسط سیده بهار رضوی،یسنا رضایی،آیناز قانع، سونیا فکری ، درسا یوسف نژاد، بهار حسین دوست، ستایش اکبری نژاد، نازنین نیک و بهار نیک اجرا شد.

این کتاب توسط نیلوفر امیدی گردآوری و نشر حس آخر آن را در 72 صفحه منتشر کرد . اسامی داستان ها و نویسندگان آن به ترتیب عبارت است از : دختر مرواریدی نوشته بهار نیک،تعطیلات در سرزمین هیولاها نوشته یسنا رضایی،اتاق مرگ نوشته بهار حسین دوست،آخرین ماموریت نوشته زینب نیک ،گردش بی پایان نوشته ستایش اکبری نژادوگردنبند سیاه نوشته درسا یوسف نژاد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"