كدخبر: ۱۱۶۹۵
تاريخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
در دومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رشت، صورت پذیرفت؛
افتتاح همزمان 33 پروژه آب و فاضلاب شهرستان رشت
در دومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رشت ۳۳ پروژه امور آب فاضلاب شهرستان رشت به صورت همزمان به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه خبری لاهیگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، در این آیین علی فتح الهی فرماندار رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان علی الخصوص رجائی و باهنر، گفت: علی رغم تمام محدودیت ها و مشکلات اقتصادی، خدمات رسانی به مردم شریف در هیچ کجایی متوقف نشده است.

فرماندار رشت با بیان اینکه، هر ساله با آغاز هفته دولت شاهد بهره برداری از پروژه های عمرانی، رفاهی، خدماتی، گردشگری و صنعتی هستیم، تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات اقتصادی علاوه بر هفته دولت، در دهه مبارکه فجر و ایام مختلف سال نیز با بهره برداری از پروژه ها خدمات رسانی به مردم در هیچ کجا متوقف نشده است.

نماینده عالی دولت در رشت با اشاره به اینکه امسال نیز در شهرستان رشت ۲۷۲ پروژه به بهره برداری می رسد، اضافه کرد: برای افتتاح پروژه های همزمان امور آب فاضلاب رشت در قالب ۳۳ پروژه هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد و ۴۲۸ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وی در ادامه افزود: توسعه شبکه توزیع اب شرب به متراژ ۵۸۰۰متر در نقاط مختلف شهرستان رشت در قالب ۳۱پروژه با اعتبار ۲۳۰۰۰ میلیون ریال به بهرداری رسیده است.

فتح الهی با بیان اینکه ایجاد شبکه جمع اوری فاضلاب به طول ۱۵۰۰ متر و نصب ۷۰ فقره انشعاب فاضلاب به بهره برداری رسیده است و اظهار داشت: یک واحد ایستگاه پمپاژ فاضلاب به طول ۱۵۰۰ متر احداث و ۷۰ فقره انشعاب فاضلاب  نصب شده است.

فرماندار رشت از احداث یک واحد ایستگاه پمپاژ فاضلاب در محله نخودچر رشت با اعتباری بالغ بر ۲۲۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و خاطرنشان کرد؛ از شبکه فاضلاب کوی فرهیختگان  بطول ۴۶۰۰ متر با اعتباری با ۸۷۸۰ میلیون ریال نیز به بهره برداری رسید.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"