كدخبر: ۱۱۶۵۱
تاريخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
بهمنیار آخرین امید گیلانی‌ها برای کسب مدال در المپیک توکیو
زمانبندی برگزاری مسابقات سارا بهمنیار نماینده گیلانی کاراته ایران و آخرین نماینده استان گیلان در المپیک توکیو اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مسابقات کاراته در المپیک توکیو طی روز‌های ۱۴ الی ۱۶ مرداد ماه برگزار می‌شود و سارا بهمنیار پنج شنبه ۱۴ مرداد در وزن منفی ۵۵ برای کسب مدال المپیک روی تاتامی می‌روند. 

مسابقات وزن منفی ۵۵ کیلوگرم در روز اول مسابقات از ساعت ۱۷ به وقت محلی (۱۲:۳۰ به وقت ایران) آغاز می‌شود و سارا بهمنیار در این وزن روی تاتامی می‌رود. 

دیدار رده‌بندی از ساعت ۲۰:۲۲ به وقت محلی (۱۵:۵۲ به وقت ایران) و دیدار فینال از ساعت ۲۰:۵۰ به وقت محلی (۱۶:۲۰ به وقت ایران) انجام می‌شود.

با توجه به دوره‌ای بودن مسابقات که هر ورزشکار باید ۴ تا مسابقه بدهد امیدواریم ورزشکارانمان بتوانند زود ریکاوری انجام بدهند و برای مسابقاتشان آماده شوند. 

ورزشکاران گیلانی شامل محمد رهبری در رشته شمشیربازی، آرمین هادی‌پور در رشته تکواندو، علی آقامیرزایی در رشته قایقرانی کایاک و نازنین ملایی در رشته قایقرانی روئینگ شرکت کردند که موفق به کسب مدال نشدند و آخرین ورزشکار گیلانی کاروان جمهوری اسلامی سارا بهمنیار در رشته کاراته است که چشم یک استان و یک کشور برای کسب مدال به اوست. 

بهمنیار کارته کای بسیار سرعتی و قوی است که اگر بتواند از این سرعت بالای خودش استفاده کند قطعا میتواند پیروز میدان باشد. 

مسابقات کاراته در هر وزن ۱۰ شرکت کننده دارد که نفرات حاضر در هر وزن به دو گروه پنج نفره تقسیم می‌شوند، این مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و از هر جدول دو نفر به مرحله رده‌بندی صعود می کنند.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"