كدخبر: ۱۱۴۴۶
تاريخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
افتتاح کتابخانه تخصصی باشگاه کوهنوردان لاهیجان
به مناسبت روز جهانی کتاب مراسم افتتاحیه کتابخانه باشگاه کوهنوردان لاهیجان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به نقل از روابط عمومی باشگاه کوهنوردان لاهیجان در این کتابخانه بالغ برصد جلد کتاب تخصصی در حوزه کوهستان با مشارکت و حمایت جمعی از کوهنوردان گردآوری شده که از این پس جهت بهره برداری در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

این کتابخانه با هزینه شخصی اعضا و اهدای کتاب از سوی همراهان باشگاه کوهنوردان ایجاد شده و هدف آن بالا بردن دانش علمی کوهنوردی و ارتقا سطح اگاهی می باشد. قرار بر است که یک روز در هفته نشست کتابخوانی جهت علاقمندان برگزار شود که این برنامه پس از رفع محدودیتهای همه گیری کرونا محقق خواهد شد .

نائف وثوقی، احمد رجب پور نیکو، سروش فرمان بر بی ریا ،نیما فرید مجتهدی، علیرضا شکری سرشکه ،بهمن عسگری، وحید یوسفی خوش قلب، وحید طاهر آموز ،میر علی هاشمی ،علی محمد خوانساری، سجاد دهقانی، سبحان حقانی، پریناز میرفلاح ،زهرا قادری ،فاطمه مهری، هلاله ناطقه، سمیرا خوز از جمله افرادی هستند که در راه اندازی این کتابخانه تخصصی مشارکت داشته اند.

اطلس جاذبه های طبیعی گیلان،اطلس کوهها و غارهای ایران،به سوی طبیعت وحشی،پزشکی ارتفاع،جاذبه های طبیعی گیلان،جایی برای زنان بر روی قله اناپورنا و ......نمونه ای از کتابهایی هستند که در این کتابخانه موجود می باشد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"