كدخبر: ۱۱۲۶۷
تاريخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
انتشار نخستین مجموعه شعر دفاع مقدس در شهرستان مرزی آستارا
نخستین مجموعه شعر تخصصی دفاع مقدس با عنوان زیرخاکی‌های عزیز درد استخوان گرفته اند در آستارا منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، شاپور تشرینی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر مرزی آستارا گفت: نخستین مجموعه شعر تخصصی دفاع مقدس این شهرستان با عنوان "زیرخاکی‌های عزیز درد استخوان گرفته اند" اثر یوسف هدایتی منتشر شده است و همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر رونمایی می‌شود.

او ، بیان اینکه این مجموعه شامل ۵۰ قطعه شعر در قالب نو است، افزود: این مجموعه در ۹۷ صفحه از سوی نشر تخصصی ادبیات معاصر انتشارات "رج" منتشر شده و ایثار و شهادت موضوعات این کتاب شعر هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر مرزی آستارا ،  با اشاره به اینکه این مجموعه  شعر در شمارگان یک هزار نسخه و با قیمت ۱۹۰ هزار ریال به چاپ رسیده است، گفت: این مجموعه شعر با حمایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان چاپ شده است.

تشرینی ، با اشاره به اینکه این مجموعه شعر نخستین اثری است که از این شاعر جوان به چاپ رسیده است، افزود: یوسف هدایتی متولد تیرماه سال ۱۳۶۶ کارشناس ارشد ادبیات فارسی است و این شاعر جوان علاوه بر فعالیت در حوزه شعر در عرصه رسانه نیز فعالیت دارد .

او تصریح کرد: این شاعر آستارایی از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود  را در حوزه شعر را آغاز کرده و سه بار در مسابقات استانی و کشوری حائز مقام شده است.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"