كدخبر: ۱۱۰۱۵
تاريخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
افتتاح ۲ طرح بهداشتی و فرهنگی با حضور فرمانده نیروی دریایی کشور
دو طرح بهداشتی و فرهنگی مرکز تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت با حضور امیر دریادار خانزادی افتتاح و ساخت بیمارستان جدید نیروی دریایی آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، افتتاح بخش سی تی اسکن، رادیولوژی، سونوگرافی و تراکم استخوان بیمارستان ولیعصر مرکز تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت نخستین طرحی بود که امروز با حضور فرمانده نیروی دریایی کشور در رشت افتتاح شد.

دکتر ایمان امیری مدیر بیمارستان ولیعصر مرکز تخصص‌های دریایی رشت گفت: این بخش جدید، 003 متر مربع زیربنا دارد و برای ساخت آن 02 میلیارد تومان هزینه شد.

وی افزود: بخش سی تی اسکن و سونوگرافی این بیمارستان به دستگاه سی تی اسکن 61اسلایس، رادیولوژی دیجیتال، سیستم سنجش تراکم استخوان و سونوگرافی داپلر مجهز است و روزانه می‌تواند به حدود 002بیمار خدمات تشخیصی - درمانی ارایه کند.

سالن اجتماعات و سینمایی عقیدتی - سیاسی مرکز تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت موسوم به سالن ۷ آذر نیز دومین طرحی بود که با حضور امیر دریادار خانزادی امروز به بهره برداری سید.

مرمت و بازسازی این مرکز فرهنگی - سینمایی از بهمن پارسال آغاز شد و برای ترمیم آن 002 میلیون تومان هزینه شده است.

این سالن سینمایی با 005 متر مربع زیربنا و صد صندلی، به سالن استودیو مجهز است.

همچنین کلنگ ساخت ساختمان جدید بیمارستان ولیعصر مرکز تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت با حضور فرمانده نیروی دریایی در رشت به زمین زده شد.

قرار است این بیمارستان جدید در زمینی به وسعت ۳ هکتار، با 71هزار متر مربع زیر بنا در ۶ طبقه تا ۵ سال ساخته شود. برای ساخت این بیمارستان جدید حدود 051 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

فرمانده نیروی دریایی کشور همچنین گفت: تا پایان امسال ۲ بیمارستان جدید نیروی دریایی در جنوب کشور افتتاح خواهد شد.

امیر خانزادی همچنین به تشریح ارتباط توسعه خدمات بهداشتی - درمانی با ارتقاء توان رزمی نیروی دریایی پرداخت و تصریح کرد: این امر تا ارتقاء تجهیزات فنی و رزمی در مناطق مختلف شمال، جنوب و مرکز کشور در دستور کار قرار دارد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"