كدخبر: ۱۱۰۱۱
تاريخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
پیام تبریک سردبیر پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی ایران
به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهندس ادریس ساعی با صدور پیامی این روز با شکوه را به همه مردم ایران به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده های معظم شهدا تبریک گفت .
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ ، به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ماه ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهندس ادریس ساعی سردبیر پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ با صدور پیامی این روز با شکوه را به همه مردم ایران به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده های معظم شهدا تبریک گفت . متن این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن چهل و دومین بهار انقلاب و سالروز طلوع آفتاب ایمان و امید از پهن دشت ایران اسلامی را به همه هموطنان ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

دهه فجر عصاره آرمان های یک ملت است که تحت رهبری و ولایت رهبر فرزانه خود حضرت امام خمینی(ره) بر طاغوت و طاغوتیان تاخت و با تقدیم جان و مال خود با ظلم و بی عدالتی به مبارزه برخاست . آن روز های پر شور انقلاب که فرزندان ملت در جای جای میهن عزیز و اسلامی برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به پا خاستند ، مکتبی را بنیان نهادند که داعیه دار گسترش عدالت در سراسر گیتی و پرچمدار ترویج و تبیین آموزه های اصیل اسلام و انقلاب است .

دهه فجر آرمان ملتی است که برای برپایی ارزش های اصیل خود قیام کرد و با نثار خون خود نهال انقلابی را آبیاری کرد که با گذشت چهل و دومین سال از طلوع آن ، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است .

بر همه ماست که قدردان خون شهدا ، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای ، عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است ، کوشا بوده و تلاش کنیم .

  • ادریس ساعی
  • قائم مقام مدیر مسئول و سردبیر پایگاه خبری تحلیلی لاهیگنام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"