كدخبر: ۱۱۰۱۰
تاريخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
افتتاح پروژه های شهرستان لاهیجان در دهه مبارک فجر/گزارش تصویری
در روز نهم دهه مبارک فجر تعدادی از پروژه های شهرستان لاهیجان باحضور نماینده مردم لاهیجان در مجلس ، معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استاندار ، فرماندار شهرستان لاهیجان و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ ، با حضور جمعی از مسئولین در استان و شهرستان تعدادی از پروژه های عمرانی ، صنعتی ، فرهنگی و آموزشی در شهرستان لاهیجان در روز نهم دهه مبارک فجر افتتاح گردید .

در این مراسم که با حضور محمود قاسم نژاد معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار گیلان ، رسول فرخی نماینده مردم شهرستان لاهیجان در مجلس ، یونس محمودی فرماندار شهرستان لاهیجان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید ، واحد لنت سازی شرکت سیبک سازی لاهیجان ، دبستان دخترانه یاس و همچنین پروژه های عمرانی آب و فاضلاب شهرستان لاهیجان از جمله تکمیل خطوط اصلی فاضلاب سنتی به خطوط انتقال ، توسعه شبکه فاضلاب، آب رسانی به سه روستای مجتمع سرچشمه و آب رسانی به چهار روستای پنجگانه میانی به بهره برداری همچنین امکان واگذاری ۵ هزار انشعاب خانگی فاضلاب هم فراهم شد.

آموزش موجب تغییر نگرش خواهد شد

در افتتاح دبستان دخترانه یاس رسول فرخی نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل  عنوان نمود: آموزش عمده ترین نفع عمومی در یک جامعه می باشد و موجبات پیشرفت جوامع و تغییر نگرش را فراهم می آورد.

وی افزود: آموزش صحیح به دانش آموزان موجب پیشرفت و شکوفایی در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... می شود.