كدخبر: ۱۰۹۹۸
تاريخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
برگزاری انتخابات در بیش از 2 هزار مناطق شهری و روستایی
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در 2 هزار و 541 منطقه شهری و روستایی گیلان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لاهیگ ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در جلسه معارفه معاون فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: برگزاری انتخابات آتی ریاست جمهوری و همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت خاصی برخوردار است و انتخابات در 2 هزار و ۱۸۶ روستا و ۵۵ شهر گیلان برگزار خواهد شد.


محمود قاسم نژاد با اشاره به ترکیب انتخابات شورای اسلامی شهرهای گیلان افزود: اعضای منتخب شورای اسلامی شهر رشت ۱۱ نفره، در 5 شهر 7 نفره  و در ۴۹ شهر گیلان 5 نفر خواهد بود و در این دوره مشارکت مردم و حضورشان باید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی باشد.

وی با اشاره به فراهم بودن زمینه برگزاری الکترونیکی انتخابات تصریح کرد: هیات های نظارتی و اجرایی در بررسی صلاحیت نامزدهای شورای های اسلامی شهر بدون در نظر گرفتن مسائل حزبی با دقت نظر عمل کنند.

عباس صابر فرماندار آستارا هم در جلسه معارفه معاون فرماندار این شهرستان کافی نبودن نظارت ها بر بازار و واحدهای صنفی را موجب افزایش شیوع کرونا در شهرستان دانست  و گفت: رسانه ها در فرهنگ سازی در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی نقش بسزایی دارند.

امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا هم در این جلسه با تاکید بر نظارت های سخت گیرانه در خصوص رعایت شیوه نامه های بهداشتی گفت: فعالیت قهوه خانه ها باید براساس مقررات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا باشد.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا افزود: تبدیل وضعیت کرونا به زرد باعث عادی انگاری مردم شد، اما استمرار این شرایط باید ایجاد موج جدید کرونا خواهد شد و تلاش های نیروهای بسیج در طرح غربالگری شهید سلیمانی قابل قدردانی است.

در پایان این مراسم  با قدردانی از تلاش های ساسانیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی سابق فرماندارآستارا ، سید سعید میرقربانی به عنوان معاون جدید  سیاسی- امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان آستارا معرفی شد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"