كدخبر: ۱۰۲۹۹
تاريخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
واکنش رئیس شورای اسلامی شهرستان سیاهکل به گزارش عملکرد نماینده مجلس
تعجب کردم! نماینده محترم حتی در جریان آزاد سازی اماکن خیابان اصلی شهر هم نبود!
پس از انتشار گزارشی از عملکرد ۴ ساله ذبیح نیکفر لیالستانی نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و ثبت اقدامات و عملکرد عمرانی مجموعه شورا و شهرداری سیاهکل به نام خود، سخنگوی شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان سیاهکل در مقابل این اقدام واکنش نشان دادند.

پس از انتشار گزارشی از عملکرد ۴ ساله ذبیح نیکفر لیالستانی نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و ثبت اقدامات و عملکرد عمرانی مجموعه شورا و شهرداری سیاهکل به نام خود، سخنگوی شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان سیاهکل در مقابل این اقدام واکنش نشان دادند.

به گزارش لاهیگ،
ارسلان عزتی در گفت‌وگو با "گیل و دیلم" اظهار داشت: موضوع آزاد سازی اماکنی که در خیابان اصلی شهر سیاهکل قرار داشته، با پیگیری یکایک اعضای شورای شهر از مصوبات این دوره از شورا در بدو ورود به پارلمان شهری بوده است که شهرداری نیز با تملک این اماکن و تعریض مسیر خیابان اصلی شهر، مجری تحقق یکی از مطالبات به‌حق و جدی مردم شد.

وی افزود: در مورد یک دستگاه ماشین آتش نشانی که با پیگیری‌های شهردار در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بنا بود به این شهرستان انتقال داده شود، نماینده محترم نیز قول آن را در یک سال و نیم گذشته پس از سخنرانی شهردار در نماز جمعه دادند که البته امیدواریم با درپیش بودن انتخابات، وعده ایشان محقق شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سیاهکل همچنین در پاسخ به این سئوال که به نظر شما علت مصادره اقدامات شورا و شهرداری سیاهکل توسط نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی چیست، اضافه کرد: حقیقتاً من هم متعجب شدم! ابتدا به نظرم حقیقت نداشت، اما امروز از صحت انتشار این گزارش توسط دفتر ایشان مطلع شدم.

عزتی با اشاره به عدم اطلاع نیکفر از آزاد سازی اماکن مسیر اصلی شهر ادامه داد: شاید لازم باشد به جهت دفاع از این جایگاه و همه همکاران عزیزم در مجموعه شورای اسلامی شهر و حتی تلاش‌های شبانه روزی شهردار عرض کنم که نماینده محترم حتی در جریان آزاد سازی اماکن عمومی مسیر اصلی شهر سیاهکل هم نبود و کمترین کمکی به شهرداری سیاهکل از طریق ایشان در این موصوع خاص صورت نپذیرفت.

وی یادآور شد: درخصوص آسفالت معابر عمومی با تهاتر ۱۶ هزار مترمربع زمین با اخذ مجوز از سازمان زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی که در گزارش عملکرد نماینده محترم آمده است، لازم می‌دانم عرض کنم که این موضوع نیز همچون مورد پیشین تحقق نیافته و بارها با مراجعه نماینده شهرداری به اداره کل راه و شهرسازی استان، پاسخ مشخصی دریافت نشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر سیاهکل تصریح کرد: این‌که چگونه می‌توانند بدون ارتباط با شهردار و پیگیری مطالبات شهرداری سیاهکل، اقدامات و عملکردهای آن را به نام خود ثبت نمایند، سئوالی است که باید پاسخش را ایشان بدهند.

عزتی همچنین با بیان این‌که در هر صورت ما از زحمات شبانه روزی جناب دکتر نیکفر نماینده محترم مجلس تشکر و قدردانی می‌کنیم، گفت: ما معتقدیم باید احترام منتخب ملت را تحت هر شرایطی حفظ نمود.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"