كدخبر: ۱۰۲۹۸
تاريخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
هدیه روحانی به لاهیجانی‌ها: افتتاح قریب الوقوع ورزشگاه تختی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
ساخت این طرح که بزرگترین سالن ورزشی درحال ساخت استان گیلان محسوب می‌شود، از سال 1385 شروع و تا کنون ۴۰ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال برای ساخت آن هزینه شده و به زودی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری خواهد رسید.
روند تکمیل ورزشگاه تختی لاهیجان که پس از سال‌ها بلاتکلیفی به‌صورت نیمه کاره رها شده بود، با پیگیری‌ها و همت بی‌وقفه فرمانداران پیشین و فعلی این شهرستان به‌صورت مثبت و رو به رشد بوده و در نهایت با سفر دور دوم حسن روحانی رئیس جمهور به استان گیلان و میزبانی لاهیجان از وی و هیأت همراه، ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل هرچه سریع‌تر و افتتاح این سالن ورزشی طبقاتی اختصاص داده شد.

به گزارش "لاهیگ" به نقل از "گیل و دیلم"، این سالن در سه طبقه و به مساحت سه هزار و ۲۰۰ مترمربع درحال ساخت است که اخیراً با انعقاد قرارداد جدید و اختصاص مبلغی قابل توجه، سرعت بیشتری به ساخت آن داده شد.

ساخت این طرح که بزرگترین سالن ورزشی درحال ساخت استان گیلان محسوب می‌شود، از سال 1385 شروع و تا کنون ۴۰ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال برای ساخت آن هزینه شده و به زودی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری خواهد رسید.


فرماندار لاهیجان نیز در مصاحبه‌ای که پس از حضور رئیس جمهور به این شهرستان داشت یادآور شد: اوایل بهمن سال جاری (1397) توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و اداره کل ورزش و جوانان گیلان قراردادی به مبلغ ۴۵ میلیارد ریال با پیمانکار جدید بسته شد و از آن زمان پیمانکار با سرعت درحال انجام کار است.

این درحالی است که نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در خرداد سال 1396 از افتتاح این مجموعه ورزشی در هفته دولت یا ۲۲ بهمن همان سال خبر داده بود.

ذبیح نیکفر لیالستانی در قسمت دیگری از اظهارات سال 1396 خود گفته بود: در مورد ورزشگاه طبقاتی تختی هم به ما قول دادند تا پایان سال (احتمالاً هفته دولت یا دهه فجر در پایان سال) به افتتاح خواهد رسید.

وی افزود: من همین پریشب در مهمانی ریاست محترم جمهوری از وزیر ورزش و جوانان قول گرفتم برای افتتاح این ورزشگاه به لاهیجان تشریف بیاورند و نماینده ایشان هم که چند روز قبل آمده بود، عنایت ویژه‌ای به این پروژه داشت!!!

شایان ذکر است، سهم طلبی در افتتاح پروژه‌های دولتی از سری نکات و مسائل حائز اهمیت و قابل توجهی است که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، تبلیغات مناسبی برای جبران ضعف عملکردی نمایندگان مجلس در حوزه انتخابیه‌شان است که این مهم نیز صرفاً در سکوت و عدم کارآیی دولتمردان برای انعکاس دستاوردهای دولت‌های یازدهم و دوازدهم نمود و بروز پیدا می‌کند.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"