كدخبر: ۱۰۲۹۳
تاريخ انتشار: ۰۶ دي ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
بازدید نماینده، ولی فقیه در گیلان از یک واحد تولیدی در کلاچای
آیت الله رسول فلاحتی با حضور در شرکت سمام گستر دم کش رودسر از نزدیک روند تولید مصالح بتنی و ساختمانی از ریجکت پسماند (زباله) را بازدید نمود.

به گزارش لاهیگ ، امام جمعه رشت در جریان بازدید مذکور با بیان اینکه به جوانان به ویژه جوانان تحصیلکرده کشورمان اعتماد داریم گفت: از اینکه جوانان عزیزمان در شرکت‌های دانش بنیان و پارک‌های علم و فناوری در راستای ایجاد فضای تولید و اشتغال تلاش می‌کنند، سپاسگزارم.

آیت الله فلاحتی به معضل پسماند در کشور به ویژه در شمال و گیلان اشاره کرد و افزود: تلاش جوانان در تفکیک زباله و تبدیل آن به مصالح ساختمانی و دیگر کالای مورد مصرف جامعه نویدبخش برطرف شدن معضل پسماند است.
وی با اشاره به پخش گزارش خبری تلاش جوانان به منظور تبدیل پسماند به بلوک و مصالح ساختمانی از صداوسیما، بیان کرد: از تلاش جوانان در عرصه زیست محیطی خوشحال شدم و در اسرع وقت برای قدردانی از فعالیت آن‌ها در این محل حضور پیدا کردم.
نماینده، ولی فقیه در گیلان با توصیه به مسئولان برای کمک، تشویق و حمایت جوانان، تصریح کرد: به جوانان عزیزمان دست مریزاد می‌گویم.
آیت الله فلاحتی بر حمایت از جوانان ایده پرداز تاکید کرد و گفت: کرسی‌های آزاداندیشی را باید تبدیل به محل پاسخگویی به نیاز‌های جامعه کنید.
وی، خواستار اولویت سنجی نظریه‌ها توسط مسئولان متولی شد و اظهار کرد: اندیشه نیز باید اولویت بندی شود ضمن اینکه حمایت از جوانانی که ایده‌ها را شکوفا می‌کنند اثرگذار است.
جوانان تحصیلکرده و خوش فکر با تأسیس و راه اندازی شرکت سمام گستر دمکش مستقر در مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر با انعقاد قراردادی پسماند شهرداری چابکسر را تبدیل به بلوک‌های ساختمانی می‌کنند و تولید گازوئیل از زباله از برنامه‌های این شرکت است که در آینده نزدیک عملیاتی می‌شود.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"