كدخبر: ۱۰۲۸۵
تاريخ انتشار: ۰۲ دي ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان:
سپاه ستاد انتخاباتی هیچ فردی نیست
 به گزارش لاهیگ به نقل از روابط عمومی سپاه قدس گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری صبح امروز در جمع هادیان سیاسی و روشنگرانه فرهنگی سپاه در رشت اظهار داشت: استفاده از نیروهای خارجی یکی از راهکارهای دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: بنا به روایتی از امام صادق(ع)، مردم باید امام خود را بشناسند، از او تبعیت کنند و سخنان او را فصل‌الخطاب بدانند.
تسخیری با اشاره به اینکه نقشه‌های دشمن برای از بین بردن انقلاب اسلامی تاکنون ناکام مانده است تصریح کرد: امروز آمریکا و نظام سلطه به این نتیجه است که نمی‌تواند از خارج به جمهوری اسلامی ضربه بزند و به همین دلیل تصمیم گرفته است از منافقین برای خدشه‌دار کردن انقلاب استفاده کند.
وی جنگ ادراکی را اصلی‌ترین جنگ دشمن علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران دانست و ابراز داشت: فضای مجازی اصلی‌ترین ابزار دشمن برای تاثیرگذاری بر ادراک و تفکر مردم است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمن جنگ ادراکی خود را در عراق و لبنان نیز اجرا می‌کند گفت: ترویج فرهنگ انقلابی در منطقه سبب می‌شود تا سلطه‌گران جایگاه خود را از دست بدهند.
تسخیری با تاکید بر اینکه سپاه به طور مصداقی در انتخابات ورود نکرده و ستاد انتخاباتی هیچ فردی نیست ابراز داشت: سپاه صرفا بر اساس منویات مقام معظم رهبری شاخصه‌های مسئولان انقلابی را تبیین می‌کند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"