كدخبر: ۱۰۲۷۸
تاريخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
نماینده لاهیجان و سیاهکل چقدر در تجهیز بیمارستان پیروز نقش دارد
دکتر قربانی (نماینده آستانه اشرفیه ) : در سفر وزیر بهداشت به گیلان امتیاز دو دستگاه سی تی اسکن را برای لاهیجان و رودبار گرفتیم
به گزارس لاهیگ به نقل از پایگاه خبری گیل و دیلم ، دکتر محمد حسین قربانی نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی   تلفنی با خبر نگار گیل و دیلم اظهار داشت : 

خوشحالیم که با همکاری سایر دوستان این دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان پیروز قرار گرفت 

قربانی با اشاره به تلاش همه ی همکارانش در مجلس شورای اسلامی گفت : حقیقتا برای من آن چیزی که اهمیت دارد توسعه همه جانبه ی استان ماست .
درست است که بنده در حال حاضر به عنوان نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر فعالیت دارم اما بر اساس رسالتم که در کمیسیون بهداشت و درمان کشور و استان هستم از هر گونه کمکی برای شهرستان های دیگر دریغ نمی کنم . 

وی با اشاره به هزینه های سنگین درمان و نیازمندی مراجعه کنندگان به حضور در بخش دولتی افزود :

 از آنجاییکه بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان به عنوان قطب درمانی شرق گیلان شناخته می شود  بعلت نبودن دستگاه سی تی اسکن در این بیمارستان شاید ماهیانه مبلغی بالغ بر صد میلیون درآمد این بیمارستان به جیب بخش خصوصی می رفته و بسیاری از بیماران ما از آستانه ، لنگرود ، سیاهکل و حتی از رشت که می توانستند در این بیمارستان حضور پیدا کنند بایستی به بخش های خصوصی مراجعه می کردند . 

نماینده مردم شریف استانه اشرفیه و بندر کیاشهر همچنین بیان داشت :

در سفر وزیر بهداشت به استان گیلان ، در جلسه ای که در حضور ایشان  با استاندار محترم گیلان گذاشتیم  ، امتیاز دو دستگاه سی تی اسکن برای استان گیلان اخذ شد که یکی در اختیار بیمارستان شهرستان رودبار قرار گرفته و دیگری برای بیمارستان پیروز لاهیجان  . 
خوشحالیم که با همکاری سایر دوستان و در آن منطقه حادثه خیز این دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان پیروز قرار گرفته است . 

دکتر محمد حسین قربانی  در پایان با اشاره ی خبرنگار گیل و دیلم به احتمال ظهور و بروز برخی نقص ها و کمبود تجهیزات یا قدیمی بودن دستگاه های انتقال داده شده به بیمارستان دکتر پیروز پاسخ داد :

بنده  حتما با همکاری نماینده محترم این شهرستان  کمک خواهیم کرد  بیشتر مشکلات و نیازمندی های این بیمارستان را تا پایان سال جاری مرتع ساخته و برطرف نماییم .
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"