كدخبر: ۱۰۲۷۳
تاريخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
کناره گیری امانی از انتخابات مجلس به نفع نیکفر
کیانوش امانی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که پیش از این از وی به عنوان میزبان جلسه ائتلاف کاندیداهای اصولگرای حوزه لاهیجان و سیاهکل یاد می شد از حضور در انتخابات انصراف داد!
اختصاصی_لاهیگ

کیانوش امانی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که پیش از این از وی به عنوان میزبان جلسه ائتلاف کاندیداهای اصولگرای حوزه لاهیجان و سیاهکل یاد می شد از حضور در انتخابات انصراف داد!

به گزارش لاهیگ ، وی پس از به نتیجه نرسیدن جلسات مذکور ، در ایام ثبت نام کاندیدها به ساختمان فرمانداری لاهیجان مراجعه نمود و پس از ثبت نام با انتقاد از نمایندگان سابق لاهیجان و عملکردشان در پاسخ به سوال خبرنگاران که چرا ثبت نام کردید و اگر بر طبق فرمایشات رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جوانی انقلابی خود را نامزد انتخابات کند به نفع وی کنار خواهید کشید گفت : احساس تکلیف برای حضور دیدم و اگر به قول شما جوانی حضور داشته باشد که توانایی بالایش برایمان ثابت شود به پشتیبانی ایشان کناره گیری خواهم کرد!

حال شنیده ها از منابع نزدیک به امانی حاکی است که وی در ایام پیش رو از دکتر نیکفر نماینده فعلی لاهیجان و سیاهکل حمایت خواهد کرد!

همچنین شنیده شده که مشکلاتی در معادل سازی مدرک تحصیلی وی که موجب نقص مدارک مورد نیاز برای احراز صلایت این کاندیدا میشد سبب این انصراف شده است اما ایشان در بیانیه ای دلایل انصراف خود را این گونه توضیح داد :

محضر مبارک مردم ولایت مدار شهرستان لاهیجان و سیاهکل دیلمان رودبنه و پیرکوه

ضمن تشکر و قدردانی از یکایک همشهریان عزیز و دوستان و همراهان که در رصد مشکلات و معضلات و پیگیری آن از مسولین شهرستان سیاهکل و لاهیجان خالصانه در کنار حقیر حضور داشتند.

به استحضار می رسانم که در راستای راه اندازی ائتلاف اصولگرایان انقلابی و تعهد اینجانب درصورت افزایش کمی سنجه های ارزیابی کاندیداهای مجلس یازدهم انشاءالله یکی از کاندیداهای اصولگرایان انقلابی که حداکثر مقبولیت لازم در بین مردم فهیم حوزه انتخابیه در ائتلاف را کسب نمایند حضور یافته و‌ حمایت لازم را خواهم نمود.
والعاقبه للمتقین

فرزند دیار شما 
کیانوش امانی
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"