كدخبر: ۱۰۲۲۹
تاريخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
"سایه روشن" خبرها به روایت "لاهیگ"
شنيده شده است، پاره‌اي تغییرات در فرمانداری لاهیجان در راه است، كه از آن جمله اخبار غيررسمي از جابه‌جایی یکی از معاونان فرمانداری لاهیجان به یکی از شهرستان‌های جنوبی استان گیلان حکایت دارد.
"سایه روشن" عنوان بخش پُرمخاطبی است که هر از چندگاه در مدار قانون و اخلاق به نقل شنیده‌ها و شایعات غیررسمی محافل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی در "لاهیگ" می‌پردازد. مطالب منتشر شده در این بخش بر اساس آن‌چه در عرف جامعه به اخبار غیررسمی و شایعه ـ نه تخریب و بداخلاقی ـ موسوم است، الزاماً قرین به صحت نبوده و همچنین مورد تأیید یا رد "لاهیگ" هم نیست. "سایه روشن" در این وادی تنها در تلاش است با دیده‌بانی و نظاره پیرامون خود، مخاطبان فهیم "لاهیگ" را با حرف و حدیث‌های سپید و سیاه جامعه‌شان آشنا نماید و از سویی، مسئولان را با وظیفه سترگ پاسخگویی خود تنها نگذارد.

"لاهیگ" با آغوشی گشاده از دریافت اخبار و گزارش‌های مردمی استقبال می‌کند و پیشاپیش از همه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که در این بخش، مورد التفات "سایه روشن" قرار می‌گیرند می‌خواهد تا نقد، نظر، پیشنهاد، جوابیه، اصلاحیه و پاسخ خود را در بخش نظرات همین صفحه یا صفحه تماس با ما برایش ارسال نمایند.

❇️ شنيده شده است، پاره‌اي تغییرات در فرمانداری لاهیجان در راه است، كه از آن جمله اخبار غيررسمي از جابه‌جایی یکی از معاونان فرمانداری لاهیجان به یکی از شهرستان‌های جنوبی استان گیلان حکایت دارد.

❇️ شنيده شده است، پس از بررسی نارضایتی مردم از سنگفرش میدان ابریشم لاهیجان طی پرس و جو از مدیران شهری، اعضاي شورا و ادارات ذیربط خبر از سنگ سابی یا به عبارتی کف سابی سنگفرش برای جلوگیری از لغزندگی غیرمعمول و روان شدن بار ترافیک می‌دهند؛ این درحالی است كه هنوز هيچ گونه توضيحي از سوی مدیریت شهری برای اجرای این پروژه و سپس برنامه حذف آن ارائه نشده است.

❇️ شنيده شده است، یکی از نامزدهاي احتمالي انتخابات در لاهیجان و سياهكل با يك نماینده اصولگرای ادوار اين حوزه انتخابيه كه گفته می‌شود خود از کاندیداهای احتمالي انتخابات آتی است و پیش از این نیز در هم نشینی با ساير رقبای اصولگرای خود حضور داشته است، نشست مشترك داشته و در اين گفت‌وگو پيشنهاد داده كه اصولگرایان با پرچم واحد اصولگرایی در کارزار انتخابات حضور و سرآخر بر سر حمايت از او اجماع نمايند.

❇️ شنيده شده است، حضور جدی اصولگرایان در فضای رقابت‌هاي انتخاباتی در اسفند امسال با صدور فرمان از مركز كشور و استان آغاز شده و نشست سياهكل نخستين رونمایی از چهره جدی آنان در كارزار انتخابات بوده است؛ این درحالی است كه اصلاح طلبان لاهیجان و سياهكل هنوز به جمع بندي بر سر چهره شاخصی نرسیده و حضور کاندیدای احتمالي ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال و توسعه در پرده ابهام است.

❇️ شنيده شده است، يك کاندیدای احتمالي انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هزینه سنگین تبليغاتی پا به عرصه رقابت‌ها گذاشته و شایعاتی مبنی بر فروش میلیاردی املاک وي در لاهیجان برای هزینه‌های انتخاباتی در گوشه و کنار زبان به زبان می‌گردد. این کاندیداي احتمالي در استوری‌‌ها و پست‌‌هاي كانال‌هاي خود در شبكه‌هاي اجتماعي با تاختن به نمایندگان ادوار لاهیجان و سياهكل، عدم توسعه یافتگی اين دو شهرستان را در مسئوليت و حضور مجدد این افراد می‌بیند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"