كدخبر: ۱۰۲۱۷
تاريخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
پس از 23 ماه خدمت؛
پانزدهمين استاندار گيلان راهي سازمان تأمين اجتماعي شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه با استناد به پیشنهاد هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه طی حکمی مصطفی سالاری را به سمت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه با استناد به پیشنهاد هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه طی حکمی مصطفی سالاری را به سمت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش "لاهيگ"، هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه در راستای اجرای بند (ج) ماده واحده قانون اصلاح مدیریت ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 8 اساسنامه صندوق تأمین اجتماعی با اتفاق آراء "مصطفی سالاری" را به‌عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد و در نشست روز جاري که به ریاست محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، وي به سمت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد.

در حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: نظر به ‌مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به قانون اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری، بنا به پیشنهاد هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه و تأییدیه سازمان اداری و استخدامی کشور، به‌ موجب این حکم به‌عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: اینک که در دهه چهارم از حیات پربار نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داریم، به ‌موازات شکوفایی و مسئولیت‌های روزافزون انقلاب اسلامی در دولت تدبیر و امید برآمده از آرای قاطع مردم شریف آگاه و متعهد ایران و همچنین با عنایت به نقش بسیار مهم و مؤثر سازمان تأمین اجتماعی در رسیدن به اهداف مندرج در سیاست‌های کلی نظام و سند چشم‌انداز بیست‌ ساله و کلیه اسناد قانونی منبعث از آن، لازم است سازمان نقش کارآمدتر و مؤثرتری را در این پیشرفت ایفا کرده و از منافع ملی و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی، بالاخص حقوق صاحبان اصلی سازمان یعنی بیمه‌ شدگان و مستمری‌ بگیران صیانت نماید.

از این رو، توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و هیأت امنای محترم سازمان و این وزارتخانه از اولویت‌ها و وظایف جنابعالی است. لذا انتظار می‌رود با تلاش و بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش‌های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن سازمان، خصوصاً اطمینان از کفایت کنترل‌های داخلی، به‌روز رسانی حساب‌ها و انجام حسابرسی به‌موقع از فعالیت‌های مالی، حداکثر تا پایان سال جاری ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره‌وری سازمان را فراهم آورید. امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فداه) با تلاش صادقانه و در جهت تحقق آرمان‌های رفیع امام راحل عظیم‌ الشأن(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله‌ العالی) موفق و مؤید باشید.

مصطفي سالاری كه از 2 مهر 1396 تا كنون مسئوليت استانداري گيلان را برعهده داشته است، فارغ‌التحصیل دوره‌ دکترای مدیریت اجرایی از دانشگاه بوردوی فرانسه و دانش آموخته‌‌ دوره دکترای حقوق عمومی از دانشگاه تهران می‌باشد.

وي كه با سابقه استانداري بوشهر در دولت تدبیر و امید، جوان‌ ترین استاندار فعلی کشور بوده است، داراي سوابق متعدد اجرایی در حوزه‌های مرتبط با توسعه‌ اجتماعی، مناطق آزاد اقتصادی و بنگاه‌داری و تجارب مؤثر در ارتباط با جوامع کارگری است.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"