كدخبر: ۱۰۲۱۴
تاريخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
یک گیلانی استاندار گلستان شد
در نشست امروز صبح هيأت دولت، هادی حق‌شناس با رأی اعتماد هیأت وزیران به‌عنوان نهمين استاندار استان گلستان تعيين شد.
یک گیلانی استاندار گلستان شد.

به گزارش "لاهیگ"، در نشست امروز صبح هيأت دولت، هادی حق‌شناس با رأی اعتماد هیأت وزیران به‌عنوان نهمين استاندار استان گلستان تعيين شد.

تا پيش از اين، سید مناف هاشمی از ۱۹ مهر ۱۳۹۶ تا ۳ فروردین ۱۳۹۸ استاندار گلستان بود كه درپي غيبت او در تعطيلات نوروزي و جريان حادثه سيل فروردين سال جاري بركنار و اين استانداري تا كنون با سرپرستي میرمحمد غراوی معاون هماهنگي امور عمراني استانداري گلستان اداره مي‌شد.

هادی حق‌شناس متولد سال 1346 در روستاي اسپند شهرستان صومعه‌سرا و دارای مدرک تحصیلی دکتری اقتصاد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه مازندران و کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت ایران است.

وی که از شهريور 1396 تا کنون عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بوده است، داراي سوابق اجرايي متعددي، از جمله عضو هیأت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی، عضو هیأت مدیره شرکت کشتی‌ سازی خلیج فارس، مدیرکل بنادر و کشتیرانی استان گیلان، عضو هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی انزلی و معاون اداره کل بنادر و کشتیرانی استان‌های گیلان، مازندران و خوزستان مي‌باشد.

حق‌شناس همچنين نمایندگي مردم بندر انزلی در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی و عضويت در هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و هیأت رئیسه فراکسیون‌های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و جوانان مجلس شورای اسلامی را در کارنامه سوابق اجرایی خود دارد.

تدریس در دانشگاه‌های دولتی، آزاد و مراکز آموزش مدیریت دولتی به‌ مدت بيش از بیست سال نیز از جمله سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی استاندار جديد گلستان است.


مطالب مرتبط
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"