كدخبر: ۱۰۲۱۳
تاريخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصي "لاهيگ"
يك گيلاني، مشاور معاون رئيس جمهور در اجراي طرح‌هاي صنايع پتروشيمي و پروپيلن شمال كشور شد
طي حکمي از سوي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور، محمد حسين صابر به ‌سمت مشاور معاون رئيس جمهور و نماينده ويژه سازمان برنامه و بودجه در اجراي طرح‌هاي صنايع پتروشيمي و پروپيلن در شمال كشور (استان‌هاي گيلان، مازندران و گلستان) منصوب شد.
يك گيلاني، مشاور معاون رئيس جمهور و نماينده ويژه سازمان برنامه و بودجه در اجراي طرح‌هاي صنايع پتروشيمي و پروپيلن شمال كشور شد.

به گزارش "لاهيگ"، طي حکمي از سوي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور، محمد حسين صابر به ‌سمت مشاور معاون رئيس جمهور و نماينده ويژه سازمان برنامه و بودجه در اجراي طرح‌هاي صنايع پتروشيمي و پروپيلن در شمال كشور (استان‌هاي گيلان، مازندران و گلستان) منصوب شد.

محمد باقر نوبخت در حکم انتصاب محمد حسين صابر آورده است: نظر به تعهد، تخصص و سوابق علمي و اجرايي جنابعالی، به منظور هماهنگي بين دستگاه‌هاي اجرايي ذيربط و مقامات استاني، به موجب این حکم به سمت مشاور اينجانب و نماينده ويژه سازمان برنامه و بودجه در اجراي طرح‌هاي صنايع پتروشيمي و پروپيلن در شمال كشور (استان‌هاي گيلان، مازندران و گلستان) منصوب می‌شويد.

در ادامه این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام مأموريت‌هاي محوله موفق و مؤید باشید.


محمد حسين صابر متولد سال 1358، اهل گيلان و داراي مدرك دکتری تخصصی مدیریت فنآوری، کارشناسی ارشد و كارشناسي مهندسی شیمی از دانشگاه تهران است.

وی دارای سوابق اجرایی متعددی به‌عنوان مدیرعامل در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مدیریت پروژه‌های پالایشگاهی و پتروشیمی و عضو هیأت مدیره انجمن شرکت‌ها و مؤسسات پژوهشی صنایع نفت، گاز و پتروشيمي است.

تألیف کتاب "کنترل فرآیند" و چاپ بیش از ۲۰ مقاله تخصصی در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و مدیریت فنآوری و نوآوری در مجلات علمي و تخصصي و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، از جمله سوابق علمي صابر است.

وي همچنین مدرس دانشگاه در حوزه‌های مدیریت پروژه، طراحی مهندسی، مدیریت استراتژیک و مدیریت فنآوری می‌باشد.

صابر از بنيان‌ گذاران و عضو شوراي مركزي كانون دانشجويان و دانش آموختگان گيلاني دانشگاه‌هاي تهران (كانون گيلداد) است.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"