كدخبر: ۱۰۱۸۳
تاريخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
نگذاریم در بازار تخلفی صورت گیرد تا موجب نارضایتی شود
جانبازی گفت: بعد از مشکل ارائه و توزیع بنزین در غرب استان مازندران خودروها برای سوختگیری به شرق گیلان به مراتب لاهیجان هجوم آوردند اما خوشبختانه همانطور که بارها گفتیم با هماهنگی های بعمل آمده و جلسات متعدد، مدیریت شهری با تلاش شبانه روزی فضا را به خوبی مدیریت نمود تا لاهیجان با مشکل سوخت مواجعه نگردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاهیجان جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان، ظهر روز یکشنبه  در دفتر کار سرپرست فرمانداری لاهیجان برگزار گردید.

مهندس جانبازی در ابتدای سخنان خود به فرافکنی برخی رسانه‌ها در خصوص کمبود سوخت بنزین در گیلان پرداخت و گفت: بعد از مشکل ارائه و توزیع بنزین در غرب استان مازندران خودروها برای سوختگیری به شرق گیلان به مراتب لاهیجان هجوم آوردند اما خوشبختانه همانطور که بارها گفتیم با هماهنگی های بعمل آمده و جلسات متعدد، مدیریت شهری با تلاش شبانه روزی فضا را به خوبی مدیریت نمود تا لاهیجان با مشکل سوخت مواجعه نگردد.

جانبازی با اشاره به اهمیت نظارت بر نرخ گذاری خدمات کارخانجات شالیکوبی گفت: با توجه به فصل ارائه خدمات این نوع محصول، بازرسین صنعت معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی نظارت خود را به صورت مستمر از کارخانجات شالیکوبی داشته باشند.

وی  تاکید کرد: نگذاریم در بازار تخلفی صورت گیرد تا موجب نارضایتی شود بلکه با سرکشی و بازدیدهای مداوم جلوی تخطی متخلفان گرفته شود.

سرپرست فرمانداری درپایان ضمن تاکید برکنترل ونظارت  کمی و کیفی نانوائی ها افزود: آرد دولتی نباید درنانوائی های آزادپزها مورداستفاده قرار گیرد درصورت مشاهده این تخلف برابرقانون اقدامات لازم صورت گیرد.

گفتنی است دراین جلسه تعدادی از اعضاء گزارشی از بازدید و نظارت برامورات اصناف را ارائه نمودند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"