كدخبر: ۱۰۱۷۰
تاريخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
بالاخره مقصد جهانبخش مشخص شد :
ستاره گیلانی فوتبالش را در لیگ جزیره دنبال می کند
علیرضا جهانبخش می تواند به چهارمین بازیکن ایرانی بعد از کریم باقری، آندرانیک تیموریان و اشکان دژاگه تبدیل شود که در لیگ برتر انگلیس توپ می زند. پیش از این حسین کعبی با لسترسیتی در مسابقات دسته اول به میدان رفته بود.
به گزارش تمام منابع هلندی از جمله تلگراف و voetbalzone، علیرضا جهانبخش در ازای مبلغ ۲۵ میلیون یورو راهی برایتون آلبیون می شود. باشگاه لیگ برتری برای خرید جهانبخش، رکورد نقل و انتقالات تاریخ خود را می شکند و آلکمار هم با فروش وی، چنین رکوردی را در تاریخ خود جابجا خواهد کرد. جهانبخش همچنین به گران ترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.

باشگاه آلکمار، عصر روز گذشته رسما به جهانبخش اجازه داد تا با عدم شرکت در تمرینات، به دنبال دریافت مجوز کار در بریتانیا، برای انتقال به لیگ برتر باشد. به گزارش omroepgelderland، از فروش جهانبخش به برایتون، همچنین مبلغی به نایمخن و داماش گیلان خواهد رسید که در زمان جوانی، او را در تیم خود داشتند. عددی که حتی برای باشگاه کوچکی مثل نایمخن هم قابل توجه است.

لازم به ذکر است که جهانبخش روز گذشته به پاریس سفر کرد تا با مراجعه به سفارت بریتانیا، مجوز کار در این کشور را بگیرد. سفارت بریتانیا در فرانسه، مسئول اصلی صدور مجوز کار برای فوتبالیست های غیراروپایی لیگ برتر است و هر تابستان این کار را انجام می دهد. فصل گذشته، محمد صلاح برای پیوستن به لیورپول، کار مشابهی را انجام داد. خوزه ایزکیـردو، وینگر کلمبیایی باشگاه برایتون هم در تابستان ۲۰۱۷ برای پیوستن به این تیم، ناچار شد به پاریس سفر کند تا مجوز کار دریافت کند.

در صورتی که لسترسیتی در لحظات پایانی، جهانبخش را هایجک نکند، این بازیکن در برایتون توپ خواهد زد. / پارس فوتبال
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"