كدخبر: ۱۰۱۶۷
تاريخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
شهردار لنگرود :
با اعضای شورای شهر لنگرود ارتباط بسیار خوبی دارم / قصد شهردار لاهیجان شدن را ندارم
شنیده هایی مبنی بر پیوستن سید مهدی رجایی شهردار لنگرود به شهرداری لاهیجان در سمت شهردار این شهر به گوش می رسد. در این خصوص خبرنگار گفت و گویی با شهردار لنگرود داشته است.
به گزارش " لاهیگ " به نقل از گیل خبر ، به دنبال شایعاتی  مبنی بر پیوستن سید مهدی رجایی شهردار لنگرود به شهرداری لاهیجان ، مهدی رجائی در گفت و گو با گیل خبر این خبر را تکذیب کرد.

رجایی با شگرد رسانه ای خواندن این شایعه  تشریح کرد: درست است که در شورای شهر لاهیجان نیز دوستانی داریم و شاید این شائبات بر همین اساس باشد اما بنده عملا همچین تصمیمی ندارم وخدمت کردن به شهر لنگرود جزء افتخارات من است.

وی افزود: تا زمانی که در شهر خودم فضا برای فعالیت مناسب باشد، هیچ شهری را با لنگرود عوض نخواهم کرد.

شهردار لنگرود با اشاره به برخی فعالیت های حوزه ی شهری خاطر نشان ساخت: تا به امروز بسیاری پروژه ها در بحث زیر ساخت های شهری از جمله آب های سطحی، فاضلاب شهری، پارک ها و فضاهای سبز، مکان های توریستی و گردشگری مطالعات بسیاری شده و طرح های بسیاری نیز در حال بررسی و برخی نیز در دست اجراست.

وی با تکذیب پیوستن به شهرداری لاهیجان تاکید کرد: در حالی که تعامل خوبی با اعضای شورای شهر لنگرود در تمامی جوانب برقرار است و همچنین قول و پیمانی که با اعضای شورا و مردم شهر بسته ام هرگز چنین تصمیمی ندارم.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"