كدخبر: ۱۰۱۶۵
تاريخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
شهردار لاهیجان خبر داد :
24 طرح شهری لاهیجان با مشارکت مردمی اجرا می شود / به زودی خبرهای خوبی برای شادی شهروندان اعلام خواهیم کرد
شهردار لاهیجان گفت: شهرداری لاهیجان برای نخستین بار در نظر دارد اجرای تعداد 24 پروژه در این شهر را به روش سرمايه گذاری مشارکتی به افراد حقيقی و حقوقی واجد شرايط واگذار نمايد.


به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی در گفت و گویی افزود: به استناد ماده 9 شیوه نامه سرمایه گذاری  مصوب شورای اسلامی شهر لاهیجان و در اجرای بند 2 مصوبه شماره 19/6078 مورخ 6/2/97 هیئت عالی سرمایه گذاری و مصوبه شماره 33 مورخ 19/3/97 شورای محترم اسلامی شهر لاهیجان، شهرداری در نظر دارد تعداد 24 پروژه در سطح شهر لاهیجان را از طریق فراخوان عمومی به یکی از روشهای مشارکت (مشارکت مدنی BOT ، BOLT ، ...) شریک انتخاب نماید.

مسعود کاظمی با بیان اینکه امیدواریم سرمایه‌گذاران با اخذ آگهی مورد نظر و تهیه مدارک مندرج در فراخوان علاقه‌مندی خود را به مشارکت با شهرداری در انجام پروژه‌های شهری اظهار کنند، بیان کرد: سرمایه گذاران برای دریافت اسناد و اطلاعات اولیه پروژه ها می توانند درخواست های کتبی خود را مبنی بر تمایل به شرکت در فراخوان و ثبت در دبیرخانه شهرداری به امور پیمان و  رسیدگی شهرداری لاهیجان مراجعه نمایند.

شهردار لاهیجان گفت: افراد متقاضی در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره تلفن( 42248407-013) مدیریت سرمایه گذاری شهرداری لاهیجان تماس حاصل نمایند.

کاظمی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان به منظور تامین درآمد پایدار برای شهرداری‌، حرکت به سوی سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی  در شهر زیبای لاهیجان، شهر فرصت های سرمایه گذاری را اولویت برنامه‌های خود  قرار داده است.

وی اضافه کرد: شهرداري لاهیجان بستر سازی لازم جهت استقبال از سرمايه گذاران را با هدف توسعه شهر لاهیجان که یکی از شهرهای گردشگری مهم کشور می باشد، انجام داده است.

کاظمی گفت: فراخوان سرمایه گذاری شهرداری لاهیجان فرصتی برای حضور سرمایه گذاران و رونق اقتصادی این شهر می باشد.

وی افزود: اینجانب با تعهدی که به شهروندان لاهیجان دارم با هدف آبادانی این شهر و کم کردن بدهی های معوقه و  اجرای پروژه های زیرساختی با حمایت اعضای شورای شهر و تلاش کارکنان زحمتکش شهرداری و پشتیبانی مسئولان استان و شهرستان همه تلاش خود را بکار خواهیم بست تا مردم فهیم لاهیجان از عملکرد خادمان خود در شهرداری راضی باشند و خبرهای خوبی را برای شادی شهروندان به زودی اعلام خواهیم کرد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"